Extrém

20. října 2016 13:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šok! Z nejvíc sexy učitelky světa se vyklubala studentka! Díky omylu se ale může stát milionářkou

Pátrání po tajemné sexy matikářce má nečekaný zvrat.

Krátký klip sexy učitelky, která mluví před tabulí na žáky, se stal obrovským internetovým hitem a žena byla ihned jmenována za nejvíc sexy matikářku světa. Nedlouho poté se dostaly na internet informace, že tajemnou kráskou je Běloruska Oksana Neveselaya, která se nebojí na svém Instagramu pořádně odhalit. Jenže všechno je trochu jinak.

Oksana totiž před pár dny prolomila mlčení a přiznala, že ona rozhodně není sexy ženou z videa. Ve skutečnosti je totiž Oksaně pouhých sedmnáct let a matematika jí paradoxně dělá celkem velké problémy. Nechápe pak, kde vzali lidé mylnou představu, že je sexy učitelkou právě ona, ani od koho tyto nesprávné informace přišly. Jenže jak se zdá, nyní může na této internetové chybě pořádně vydělat.

Z Oksany se totiž díky sexy postavě a půvabu stala přes noc doslova internetová senzace, která má najednou přes půl milionu sledujících. A z takové fanouškovské základny už se vydělávají peníze poměrně snadno. Stačí, když bude ve svých sexy fotečkách nenápadně propagovat některé značky a její zisk může být obrovský.

Internetoví nadšenci dokonce spekulují, že by si při aktuální rostoucí popularitě mohla na Instagramu vydělat v přepočtu až 4 miliony korun ročně! A to by pro ni při současné rostoucí popularitě nemělo být příliš těžké. Využije naplno své příležitosti, nebo se spokojí jen se stovkami tisíc slintajících odběratelů? A kdo je tedy nakonec onou nejvíce sexy učitelkou? To se snad konečně brzy dozvíme.


Přečtěte si také