Extrém

2. června 2016 15:56

Tereza Javorová

ŠOK! Učitelka otěhotněla se svým 13letým žákem. Jeho rodina zvrhlý vztah nadšeně podporuje...

Láska si nevybírá...ale tady opravdu šlápla trochu vedle.

Zvrácený vztah mezi učitelkou texaské školy Stowall Middle School - čtyřiadvacetiletou Alexandrou Vera a jejím 13letým žákem začal v září minulého roku. Když se jednou chlapec neobjevil ve škole, Alexanda mu přes Instagram poslala svoje telefonní číslo. Začali se scházet a byla z toho láska jako trám. Jenže rozhodně ne nevinná, protože pár měl podle některých zdrojů každý den sex a ani ve škole svůj vztah netajili. Chlapec prý o přestávkách Alexandru klidně chytil za zadek nebo s ní flirtoval.

Vrchol nastal, když v lednu Alexandra s chlapcem otěhotněla. Učitelka angličtiny dodnes tvrdí, že rodina mladého chlapce vztah podporovala a na miminko se těšila. Jenže to se nikdy nenarodilo...

Kvůli rozzuřené škole a tlaku okolí šla Alexandra na potrat. Vyhodili ji ze školy a učitelka se tak stáhla do ústraní. Jenže v zápetí po ní začala pátrat policie. Obvinila ji ze sexuálního zneužívání mladistvých a hrozila jí tvrdým trestem.

Alexandra si dala dvě a dvě dohromady a raději se šla na policii sama udat. Vše ale měla dobře promyšlené. Přišla rovnou se svým obhájcem, složila kauci 100 000 dolarů a zase odkráčela. Tomu se říká lovestory.

♥♥♥

Kdyby si učitelka chvíli počkala, za pár let mohla její žák vypadat třeba takto:

Sdílejte článek
Štítky policie rodina Instagram

Přečtěte si také