Extrém

31. května 2016 15:19

Tereza Javorová

GALERIE: Žena rozzuřila matky na Instagramu. Pár ní po porodu má super postavu a dokonalé břišáky! Jak na to?

Za tyto fotky nenávidí Siu Cooper všechny matky. Zatímco ostatním trvá měsíce, ne-li roky, než se vrátí do původní postavy a shodí nabraná kila, Sia má výstavní postavu už 7 dní po porodu! Jak to dokázala?

Sia je už dvojnásobnou matkou, ale rozhodně byste to na ní nepoznali. Po neuvěřitelných 7 dnech od porodu své dcery zveřejnila na Instagramu svoje fotografie, na kterých má perfektně vysekané břicho! Stala se tak terčem útoků, že žije nezdravě a riskuje zdraví svého dítěte. Jenže opak je pravdou.

Sia na rozdíl od většiny matek před těhotenstvím, ale hlavně i BĚHEM něj pravidelně cvičila. Samozřejmě žádné náročné cviky, které by mohly ohrozit její těhotenství, ale chodila na dlouhé procházky, dělala dřepy a nebála se ani lehčích činek. Díky tomu má několik dní po porodu dokonalou postavu a ploché břicho. Zároveň ale přiznává, že si během těhotenství hodně hlídala, co jí. Snažila se konzumovat pouze zdravé potraviny a dietu si naordinovala i ihned po porodu. A rozhodně se to vyplatilo! Podívejte se na její neuvěřitelné fotky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také