Extrém

29. září 2016 11:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Splnila sen 6leté dceři a šíleně jí obarvila vlasy. Stala se za to terčem útoků. Podívejte se, jak holčička vypadá!

Je tohle ještě normální?

Mary Thomaston je vlasová stylistka a milující matka, která se rozhodla splnit své šestileté dceři její velké přání. Lyra totiž vždy toužila po tom, aby vypadala jako její oblíbení jednorožci z pohádek. Maminka jí tedy udělala radost a vykouzlila jí na hlavě pestrobarevnou hřívu, která září všemi barvami. Mary se při své kreaci dokonce nebála vyholit své dceři část hlavy!

Jenže i když výsledek si do jisté míry zaslouží potlesk, maminka schytává na sociálních sítích ostrou vlnu kritiky, zejména od pobouřených maminek. Podle nich je Lyra například na podobné vlasové experimenty a vyholení hlavy až příliš mladá, a žena tak nedává své dceři příliš dobrý příklad. Navíc jí prý ničí její překrásné vlasy.

Mary si ovšem z úzkoprsých rodičů nic nedělá. Slova chvály od ostatních uživatelů totiž stále převládají. Všem hejtrům navíc vzkazuje, že k tomuto kroku se navíc rozhodla proto, aby z její dcery vyrostla sebevědomá žena, která se nebude bát vyjádřit například svým zevnějškem. Souhlasíte s ní, nebo tohle maminka opravdu přehnala?

Sdílejte článek
Štítky kritika galerie fotogalerie

Přečtěte si také