Extrém

10. listopadu 2016 16:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Svět se bouří proti mamince, která kojí své čtyřleté dítě. Videa s kojením dává na YouTube!

Na svém kanále se pak nebojí odhalit ani svá prsa. Proč to dělá?

Čtyřicetiletá maminka Sophie Emma Rose si nedávno založila youtuberský kanál, na který přidává hodně netradiční obsah. Její videa jsou totiž zpravidla o tom, že na nich kojí své už čtyřleté dítě. Neváhá pak divákům přitom odhalit i svá nahá prsa a ukázat jim kojení z detailních záběrů. Svými netradičními videi chce pak především upozornit na to, že kojení malinko odrostlejších dětí je nejenom normální, ale také přirozené a pro vývoj potomka velmi vhodné!

Svými videi chce proto ujistit ostatní maminky, že kojit svou ratolest o něco déle je zcela v pořádku a nemají se za co stydět. Naopak, čím déle podle ní dítě kojíte, tím větší máte k sobě vzájemně emociálnější vztah.Ona sama pak prý hodlá svého syna kojit aspoň do jeho osmi let.

Její videa pak sklizejí na internetu nejen řadu pozitivních komentářů, ale zejména velkou kritiky. Lidé na matku tvrdě útočí a považují její videa za úražlivá a nevhodná. Její kroky pak mohou mít podle odpůrců na dítě nezdravé následky. S kritikou si ovšem Sophie, která se svým manželem momentálně žije v Thajsku, hlavu neláme a se svou netradiční osvětou hodlá pokračovat i nadále. Jsou ale její videa a kojení čtyřletého chlapce opravdu v pořádku?

Sdílejte článek
Štítky ňadra Thajsko YouTube kojení galerie maminka YouTube

Přečtěte si také