Extrém

2. listopadu 2016 12:47

redakce Prima Lajk

Maminka hledala syna poté, co nepřijel domů školním autobusem. On šel pěšky, aby se vyhnul šikaně. Ona potom...

Smutný příběh, který jeho rozzuřená maminka nechce nechat jen tak.

Kathleen Hotard z Louisiany jako každý den odpoledne čekala na zahradě, až přijede školní autobus a z něj vystoupí její milovaný pětiletý syn. Jednoho dne ovšem žena čekala marně, z autobusu totiž nikdo nevystoupil. Maminka byla strachy bez sebe. Neměla ponětí, co se jejímu synovi stalo, ani proč nebyl v autobusu. Chtěla proto zavolat policii. Ta ovšem zareagovala o něco dříve.

Malého kluka totiž našla tamní řidička, jak jde sám podél silnice. Kluk byl zhruba kilometr od školy a jeho dům byl stále velmi daleko. Žena proto zavolala policii, která dítě ihned předala vyděšené mamce. Když se pak syn přiznal, proč nejel autobusem, zůstala v šoku. Kluk se zkrátka jednou chtěl vyhnout šikaně starších spolužáků, kterou musí v autobuse dennodenně trpět. Obzvláště plivání papírových kuliček se pro něj stalo noční můrou.

Syn pak svému učiteli řekl, že od mamky má povolení jít domů sám. Ta však nic takového samozřejmě nikdy nepodepsala. Maminka je tak ze situace na škole logicky v šoku a její vedení slibuje pečlivé prošetření celé aféry. To ovšem Kathleen nestačí a žádá přísné tresty i prevenci před tím, aby žádné dítě ani rodiče nic podobného nemuseli prožít. Snad se jí to podaří.

Sdílejte článek
Štítky policie silnice Louisiana šikana školní autobusová linka

Přečtěte si také