Extrém

24. listopadu 2016 15:58

Adéla Skřivánková

GALERIE: Tohle je nejstylovější děda všech dob! 86letý švihák nosí každý den jiný oblek a takhle mu to sekne...

Potrpíte si na módu, nebo vám je jedno, co nosíte? Tomuto muži rozhodně ne. Každý den svůj outfit dokonale sladí tak, že je z něj hotový švihák lázeňský. A to mu je už 86 let.

Šestaosmdesátiletý muž jménem Ali pochází z Turecka, ale v mladém věku se přestěhoval do Německa. Pracoval jako lékař, ale vždy ho to táhlo k jeho největší vášni – módě. Není tak divu, že medicínu brzy pověsil na hřebík a začal se živit jako krejčí. A rozhodně u něj neplatí to, že by "kovářova kobyla chodila bosa" či snad samotný kovář. Ali si totiž na svém stylu neskutečně zakládá a každý den pečlivě ladí svůj outfit. Ulicemi Berlína tak kráčí vždy perfektně vyšňořen v různých barevných oblecích.

Jeho krejčovství shodou okolností sídlí vedle pracoviště fotografky Zoe Spawton, která si svým zkušeným okem muže samozřejmě všimla. A Aliho tak začala každý den fotit. A vydržela to po celé tři roky! Podívejte se na ochutnávku její práce, kterou na svém blogu nazvala What Ali Wore (Co si Ali oblékl). Líbí se vám jeho styl?

Sdílejte článek

Přečtěte si také