Extrém

25. ledna 2017 15:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tragédie! Mladý muž se oběsil poté, co mu máma poslala tuto zprávu! Vážně si kvůli ní vzal život?

Co mu maminka napsala tak hrozného?

Osmnáctiletý Elliot Stapleton-Giddins bydlel se svou matkou v britském Stratfordu a zdálo se, že vše je v naprostém pořádku. Jednoho večera mu ovšem matka napsala zprávu ohledně peněz na nájem, který jí syn dlužil: „Musíš mi platit 200 liber (v přepočtu 6 260 korun) měsíčně, ostatní platí 500 liber a tahle částka se mi tedy zdá fér.“ Zdálo se, že syn bere její zprávu na vědomí. Když však druhý den ráno vešla do jeho pokoje, našla zde Elliota oběšeného.

Britská média i policie nyní spekulují, zda za jeho sebevraždou nestojí právě vzkaz jeho matky. Elliot byl totiž velmi citlivý a peníze byly pro něho zřejmě vážným tématem. Pracoval v luxusní restauraci a měl údajně našetřeno v přepočtu necelých 80 tisíc korun. Peníze si pak šetřil na cestování po světě. Jeho přítelkyně Lily pak potvrzuje, že kluka malinko chladný vzkaz jeho maminky opravdu rozrušil a až do noci se ho po telefonu snažila uklidnit. Díky ní se ale prý nakonec zklidnil a zdálo se, že je se situací smířený. Dodává pak, že za jeho tragickou sebevraždou mohlo stát něco jiného, jelikož se v poslední době choval velmi podivně.

Ani nešťastná matka si nechce připustit, že by její zpráva mohla mít na sebevraždě podíl. „Nebylo to o penězích, ale o tom, aby se konečně naučil být zodpovědný. Neměla jsem to ale psát a radši se to snažit vyřešit osobně,“ vyčítá si nyní nešťastná maminka. Elliot pak nezanechal žádný dopis na rozloučenou, podle blízkých neměl žádné problémy a pravý důvod jeho dobrovolného skonu tak možná už zůstane navždy záhadou. I když pak jeho maminka za celou situaci nejspíš vůbec nemůže, svá poslední slova synovi si asi bude bohužel vyčítat už navždy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také