Extrém

15. června 2017 16:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek napsal své holce, že je tlustá. Dočkal se této brutální reakce

Kluk se přesvědčil, že když se chová jako totální blbec, bude po zásluze potrestán.

O tom, že kluci dokáží být někdy totální pitomci, se přesvědčila devatenáctiletá Katie Testa z Floridy. Svému klukovi Mattovi totiž poslala selfíčko v plavkách, na kterém se mu chtěla pochlubit svým sexy tělem. Jenže místo láskyplných slov a chvály se dočkala mnohem smutnější reakce.

Její přítel jí totiž ihned řekl, že má celulitidu na stehnech a nelíbí se mu ani její břicho! S jejím tělem byl zkrátka kluk značně nespokojen a omlouvá se jí, že to neřekl hned na začátku jejího vztahu.

Katie byla z jeho reakce samozřejmě v šoku. Mattovi napsala, že je blbec a jeho hnusnou odpověď ihned zveřejnila na Twitteru. Zde se její fotky staly rychle virálním hitem. Lidé z celého světa jí totiž začali psát neskutečná slova podpory a klukovi naopak ihned nadávat. Lidé jí psali, že je nádherná a takový blb si ji nezaslouží. Radili jí proto, aby Matta hned odkopla. A to také udělala.

Právě jejich slova Katie údajně otevřely oči a s přítelem se hned druhý den rozešla. Matt se to prý u ní údajně snažil vyžehlit, na její postavu a váhu měl ovšem stále poznámky. Dívka tak konečně udělala to, co jí rodina a přátelé radili už dlouhou dobu, a s partnerem nadobro skončila. Drsné a upřímné internetové reakce tentokrát zafungovaly správně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také