Extrém

31. července 2017 15:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek poslal holce fotku svého penisu. Ta se naštvala a poslala obrázek jeho mámě. Její reakce vás dostane

Takovou reakci asi chlap opravdu nečekal.

Dvacetiletá Madi Kohn ze Spojených států ráda tráví čas seznamováním na populární aplikaci Tinder. Velmi často zde ovšem naráží na úchyláky, kteří jí místo hezkých slov raději posílají fotky svého penisu. To už ovšem dívka jednoho dne nevydržela a napsala do svého profilu varování, že pokud jí ještě někdo pošle fotku nádobíčka, ona fotografii ihned přepošle mamince. Jeden týpek si ovšem myslel, že holka vtipkuje a její zákaz brzy porušil. To si však Madi nenechala líbit a svou hrozbu opravdu splnila!

Ihned proto začala na sociálních sítích pátrat po mužově mámě a to se jí po čase opravdu povedlo. Madi jí tak poslala fotku penisu s potřebným vysvětlením i prosbou, zda by svému sprostému synáčkovi nemohla domluvit. Maminka jí potom odpověděla v podivném mixu angličtiny a španělštiny, v němž se žena za chování svého potomka omlouvá.

Tvrdí potom, že její syn je hodný a se jistá, že by něco takového neudělal, i přesto mu ovšem rázně domluví. Madi se pak s touto odpovědí spokojila. Svou drsnou pomstu pak zveřejnila na internetu, kde se ihned stala virálním hitem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také