Extrém

25. ledna 2017 11:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek vydíral mladou roznašečku pizzy a chtěl po ní nahé fotky. Podívejte, jak s ním zatočila

Měla mu pouze donést pizzu. Místo toho se musela vypořádat s pořádným úchylem.

Nepříjemný zážitek má za sebou osmnáctiletá roznašečka pizzy ze Spojených států. Ta byla nucena doručit pizzu muži i přes vyhlášené varování před tornádem, a jelikož nereagoval na zaklepání, musela mu zavolat ze svého osobního čísla. Toho však následně ošklivě litovala. Nejen, že si muž při jejím odchodu údajně fotil její zadek, ale druhý den jí začal psát podivné zprávy.

Muž jí začal obtěžovat a evidentně se s ní snažil podivně flirtovat. Dokonce napsal, jak je sexy. Kvůli jeho hnusnému chování z předešlého dne ho ovšem dívka za pomoci sprostých slov rychle odpálkovala. A jelikož nebyla v práci a jednalo se o její soukromý mobil, měla na to plné právo. To si však muž nemyslel a ihned jí začal vyhrožovat tím, že její útočné chování a sprostá slova nahlásí nadřízenému. Tedy pokud mu holka ihned nepošle své nahé fotky.

To už bylo ale na dívku moc a ihned mu poslala výmluvné vysvětlující popisky slova vydírání, za které mu mohou hrozit vážné problémy. S mužem se pak ihned přestala bavit, a také on naštěstí s komunikací rázem přestal. Dívka si je navíc jistá, že byla v právu a vyhazov z práce jí za její odpálkování úchyláka nehrozí. Snad si tento muž už dlouho žádnou pizzu neobjedná.

Sdílejte článek
Štítky vydírání Zprávy úchyl

Přečtěte si také