Extrém

10. ledna 2017 16:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek zveřejnil šokující fotku, na které ho holka podvádí. Všechno ale dopadlo jinak, než se zdá

Vážně je na fotce opravdu to, co si myslíte?

Mladý muž měl dlouho dobu pochybnosti ohledně věrnosti a upřímnosti své přítelkyně. Pár si slíbil, že se s novým rokem vydá na novou společnou “cestu“. On se však bál, že ho podvádí. Poprosil proto své přátele, aby jeho drahou polovičku při jedné z party sledovali a vyfotili ji při případné zradě. A jeden z kamarádů tak opravdu učinil a vyfotil jeho přítelkyni přímo při nevěře!

Fotku jejího podvádění pak dal, výmluvně zcenzurovanou, na svůj Facebook se slovy: „Slíbila mi, že už mě znovu nepodvede, a že jsme v tomhle společně. I když je velmi trapné, že jí v této pozici vyfotil zrovna můj kamarád, jsem rád, že mi ji poslal.“ Také si myslíte, že se jedná o sprostou fotku, zachycující holku při intimních hrátkách. Tak to jste na omylu.

Muž totiž posléze zveřejnil necenzurovanou fotku, na níž se ukázala “hrozivá“ pravda. Dívka si totiž nehraje s mužským přirozením, ale pije sladkou Fantu! Proč je to takových hřích? Protože si prý slíbili, že budou společně držet dietu a žít zdravě. Ona však jejich novou společnou cestu neustále zrazovala a podváděla. V tomhle případě se tak nejednalo o tak trochu jiný podvod než bychom čekali a muž svou fotkou napálil všechny muže se sprostými myšlenkami. Snad tuto její dietní nevěru brzy rozdýchá.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Facebook podvod odhaleno dieta

Přečtěte si také