Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpka poslali domů z práce, protože měl v 30stupňovém vedru kraťasy. On se vrátil zpátky v tomto šíleném oblečku!

Proč to udělal?
Vydáno: 23.06.2017
V čem do práce přišel?

Dvacetiletý Joey Barge pracuje jako operátor v call centru a v jednom z aktuálních horkých dnů se rozhodl přijít v oblečení, které by napadlo většinu z nás. Přišel zkrátka do práce v kraťasech. To se ovšem tamnímu vedení nelíbilo a po chvilce byl poslán domů. Proč? Nesplňoval totiž přísný dress code, který mu nařizuje chodit do práce v obleku. To se však Joeymu ani na chvíli nelíbilo. Místo toho, aby sklopil uši a podřídil se pravidlům, si proto připravil pro své nadřízené drsnou pomstu.

Slavná Conchita se velmi změnila!

Conchita Wurst už nechce vypadat jako žena! Slavná vousatá zpěvačka představila fanouškům svůj nový chlapácký vzhled. Budete zírat!

Do práce se totiž vrátil ve slušivých růžovočerných šatech. Na svůj Twitter pak k tomu napsal trefné zdůvodnění: „Když mohou ženy nosit do práce šaty nebo sukni, proč my nemůžeme v kraťasech?“ Fotky v šatičkách a příchodu do práce pak ihned dával na svůj twitterový účet. Tak nějak totiž tušil, že ho z práce zase brzy vyhodí. To se ovšem nestalo!

Vedení si totiž vzalo jeho lekci k srdci, a jelikož se jeho vtípek začal po internetu rychle šířit, přistoupili k nečekanému opatření. Brzy všem zaměstnancům přišel e-mail, jenž jim dovoluje chodit v teplých dnech do práce v kraťasech. Joey se tak dočkal vítězství a pořádného zadostiučinění a mnohými je považován za hrdinu internetu. I přesto, že se mohl jít brzy převléci zpátky do kraťasů, pak navíc zůstal v šatech v práci pro legraci celý den. Je to prostě frajer.

Jak se mu to stalo?

GALERIE: Týpek byl několik hodin na sluníčku a utrpěl tyto děsivé popáleniny. Tohle se vám může stát v aktuálních vedrech!

Holka z anime - Obrázek 12

GALERIE: Chtěla trumfnout svou kamarádku živou Barbie. Každý den se neskutečně proměňuje v holku z anime

Reklama
Článek je zařazen v: šaty, muž, práce, internetový hit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama