Extrém

16. července 2016 17:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vypadají vaše nohy takhle? 10 typů chodidel, podle kterých poznáte svou povahu!

Věděli jste, že podle prstů u nohou poznáte své vlastnosti?

Mnozí věří, že tvar naší nohy je úzce spojen s charakteristikou člověka a naší osobností. Existuje pak deset druhů chodidel, podle kterých můžete prý snadno zjistit povahu a vlastnosti daného člověka. Stačí tedy jeden pohled na nohy dotyčného a ihned budete vědět, zda se jedná o baviče, stydlína, nebo charismatického borce. Můžete si o tom myslet, co chcete, ale letité průzkumy dokázaly, že tato charakteristika fakt sedí!

Římská noha – Jeden z nejrozšířenějších tvarů, kdy je palec největší a nejmohutnějším prstem. Lidé s tímto typem bývají společenští, přátelští a charismatičtí. Ve společnosti na sebe rádi strhávají pozornost a mají talent na to vyniknout ve světě obchodu.

Čtvercová noha – Zde jsou všechny nohy prakticky stejné délky. Lidé s těmito chodidly bývají klidní a racionálně uvažující. Zároveň je na ně vždy spolehnutí a jsou velmi praktičtí.

Řecká noha – Ukazováček je nejdelší ze všech prstů. Takoví lidé jsou kreativní a mají schopnost motivovat ostatní. Mohou z nich být schopní sportovci, umělci či řečníci.

Dlouhé chodidlo - Prsty jsou těsně jeden vedle druhého a vytváří dojem dlouhého chodidla. Lidé s tímto typem bývají introverti a samotáři. Zároveň jsou ale velmi náladoví a mají řadu tajemství.

Nelze vychýlit malíček – Takoví lidé jsou spolehliví a věrní, mají všechno pečlivě naplanované, což jim dodává pocit bezpečí. Bývají skvělými partnery pro život.

Malíček lze vychýlit – To jsou od přírody dobrodruzi. Bojí se rutiny a stále hledají něco nového. Všechno je rychle znudí, a proto dělají i ty nejméně pravděpodobné věci.

Malíček je stranou – Rebelové, kteří dělají vše podle sebe. Musí být za každou cenu po jejich. Mají sklony k nečekanému chování.

Mezera mezi ukazováčkem a prsteníčkem – Umí snadno zachovat chladnou hlavu. Jsou schopni koukat se na důležité situace s odstupem a bez emocí.

Prostředníček je mírně vychýlený – Lidé, mají vše pečlivě naplánované předem. Jsou spořádaní a musí mít všechno pod kontrolou.

Úzký kořen ukazováčku – Takový člověk má sklony k přehánění a zveličování. Dělají z události či věci mnohem více, než ve skutečnosti jsou. Když mají špatnou náladu, raději se od podobných lidí drže dál.

Tak co, poznali jste se?

Sdílejte článek
Štítky galerie

Přečtěte si také