Extrém

16. července 2016 17:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vypadají vaše nohy takhle? 10 typů chodidel, podle kterých poznáte svou povahu!

Věděli jste, že podle prstů u nohou poznáte své vlastnosti?

Mnozí věří, že tvar naší nohy je úzce spojen s charakteristikou člověka a naší osobností. Existuje pak deset druhů chodidel, podle kterých můžete prý snadno zjistit povahu a vlastnosti daného člověka. Stačí tedy jeden pohled na nohy dotyčného a ihned budete vědět, zda se jedná o baviče, stydlína, nebo charismatického borce. Můžete si o tom myslet, co chcete, ale letité průzkumy dokázaly, že tato charakteristika fakt sedí!

Římská noha – Jeden z nejrozšířenějších tvarů, kdy je palec největší a nejmohutnějším prstem. Lidé s tímto typem bývají společenští, přátelští a charismatičtí. Ve společnosti na sebe rádi strhávají pozornost a mají talent na to vyniknout ve světě obchodu.

Čtvercová noha – Zde jsou všechny nohy prakticky stejné délky. Lidé s těmito chodidly bývají klidní a racionálně uvažující. Zároveň je na ně vždy spolehnutí a jsou velmi praktičtí.

Řecká noha – Ukazováček je nejdelší ze všech prstů. Takoví lidé jsou kreativní a mají schopnost motivovat ostatní. Mohou z nich být schopní sportovci, umělci či řečníci.

Dlouhé chodidlo - Prsty jsou těsně jeden vedle druhého a vytváří dojem dlouhého chodidla. Lidé s tímto typem bývají introverti a samotáři. Zároveň jsou ale velmi náladoví a mají řadu tajemství.

Nelze vychýlit malíček – Takoví lidé jsou spolehliví a věrní, mají všechno pečlivě naplanované, což jim dodává pocit bezpečí. Bývají skvělými partnery pro život.

Malíček lze vychýlit – To jsou od přírody dobrodruzi. Bojí se rutiny a stále hledají něco nového. Všechno je rychle znudí, a proto dělají i ty nejméně pravděpodobné věci.

Malíček je stranou – Rebelové, kteří dělají vše podle sebe. Musí být za každou cenu po jejich. Mají sklony k nečekanému chování.

Mezera mezi ukazováčkem a prsteníčkem – Umí snadno zachovat chladnou hlavu. Jsou schopni koukat se na důležité situace s odstupem a bez emocí.

Prostředníček je mírně vychýlený – Lidé, mají vše pečlivě naplánované předem. Jsou spořádaní a musí mít všechno pod kontrolou.

Úzký kořen ukazováčku – Takový člověk má sklony k přehánění a zveličování. Dělají z události či věci mnohem více, než ve skutečnosti jsou. Když mají špatnou náladu, raději se od podobných lidí drže dál.

Tak co, poznali jste se?

Sdílejte článek

Přečtěte si také