Sex a vztahy

13. listopadu 2015 15:04

Michal Chalupa

Typologie žen podle tvaru vagíny: Co všechno můžete z jeskyňky vyčíst?

Pokud jste se svou partnerkou krátce a nejste si jistí, jestli je v posteli opravdu tak dobrá nebo se vás jen snaží nalákat, dobře si prohlédněte její nejtajnější zákoutí. Přesně tam totiž naleznete odpověď na vaši otázku. Dovíte se, jak je divoká, vynalézavá, i to, jestli předstírá orgasmy…

1. Malé pysky, malý poštěváčekHolky, které dokážou být neskutečné dravé i leklé ryby. Vždycky záleží na muži, se kterým jsou. Jsou velmi poddajné a při sexu se partnerovi rády přizpůsobí. Když ovšem nemají náladu, neváhají to svést na bolest hlavy nebo kývnou na rychlovku s předstíraným orgasmem.

2. Velké pysky, velký poštěváčekVětší pysky a poštěváček, které jsou při sexu silně prokrvené, značí silnou sexualitu a živočišnost. Ženy s většími pysky jsou dominantní a mají rády tvrdý sex. Většina nymfomanek spadá do této kategorie.

3. AsymetrieLehkou asymetrií trpí téměř každá žena. Rozdíl musí být viditelný na první pohled – je-li jeden stydký pysk výrazně menší než ten druhý, jste šťastný muž. Takto obdařené ženy jsou v posteli totiž nejlepší. Myslí na partnerovo uspokojení stejně jako na své. Orgasmy prožívají hlasitě a jsou obdařené velkou fantazií. Rády vymýšlí inovace a málokdy se objeví něco, co by nechtěly vyzkoušet.

4. Světle zbarvenáPokud jsou závojíčky vaší partnerky světlé, má raději jemné a dlouhé milování. Na divočinu si nepotrpí a dopřeje ji jen občas. V posteli je spíše mdlá. Miluje orální sex.

5. Tmavě zbarvenáHolka, která vás doma vtáhne do dveří, klekne si a udělá vám potěšení hned ve vstupní chodbičce. Orální sex dopřává stejně ráda, jako si ho nechává dopřávat. Baví jí střídání dominantních a submisivních rolí, ale vždy potřebuje aspoň malý díl kontroly.

Sdílejte článek
Štítky postel orální sex sex vagína

Přečtěte si také