Sex a vztahy

21. října 2015 18:43

Michal Chalupa

Pánové, spočítejte si, jaká je MILENKA: Typologie žen podle data narození!

Pokud si svou milenku nedokážete nijak zařadit, může vám datum jejího narození prozradit, jaká je v posteli. Každý z nás má totiž svoje sexuální číslo, které se vypočítá právě z data narození. A my vám poradíme, jak na to…

Tak nejprve je důležité zjistit si to datum narození a zapamatovat si ho, pak už je to vcelku jednoduché. Spočítáte všechny číslice dohromady a ve výsledku to opět zopakujete, až se dostanete na jednociferné číslo. Takže pokud se vaše milá narodila například 20.3.1991, postup je následovný: 2 + 0+ 3 + 1 + 9 + 9 + 1 = 25 a 2 + 5 = 7. Sexuální číslo vaší milé je tedy SEDM. A teď už si stačí pouze přečíst, co ta sedmička o ní prozradí.

Sexuální č. 1Holky jedničky, to jsou pořádný divošky. Poznáte je podle rychlých orgasmů a chuti k pokračování. Milují vášeň a rády jsou to právě ony, které určují průběh sexu.

Sexuální č. 2Takhle tyhle ženský mají fantazii. Nikdy se s nimi nebudete nudit. Pokud je ovšem začnete nudit vy, letíte. Nudu v posteli totiž dvojky neodpouští.

Sexuální č. 3Ty, které jsou narozené se sexuálním číslem 3, potřebují k sexu lásku nebo aspoň zamilovanost. Na jednu noc je v baru nesbalíte. Ale sucharky pozor, žádné sucharky to nejsou! Tyhle dračice jsou nejlepší ve svádění. Umí si vás v posteli omotat tak, že už na jinou ani pomyslíte.

Sexuální č. 4Problém čtyřky je v logice. O všem včetně sexu moc přemýšlí a má raději klasiku, než zkoušení něčeho nového. Aby se sexem vůbec začala, musí být přesně naladěná na vaši sexuální vlnu. Když už se tak ale stane, v klasice je skvělá. Má ji totiž perfektně nacvičenou.

Sexuální č. 5Pětky určitě nejsou vhodné pro žárlivce. Jsou to totiž lovkyně trofejí. Snadno se vzruší a moc se neumí ovládat. Jsou náruživé, ale nemají moc velkou fantazii. Když však s nějakou inovací přijdete vy, na nic se neptají a hned před vámi stojí nahé.

Sexuální č. 6Ženy s číslem šest jsou ve všech směrech romantičky. Láska a city jsou pro ně víc než sex. Pokud je dokážete naladit, třeba příjemnou večeří nebo klidnou hudbou, jsou přítulné, mazlivé a velmi něžné. Když však na sex nemají náladu, nehne s nimi vůbec nic a vy prostě máte smůlu.

Sexuální č. 7Pro sedmičky je nejdůležitější splynout. Sex prožívají romanticky, i pokud jde o náhodou známost z baru. Jakmile jsou starší, je pro ně nejdůležitější, najít si partnera, se kterým pocítí souznění. A pak můžou souznit klidně každý den.

Sexuální č. 8Vidíte ženu v černém prádle, která je už od pohledu sexuální mašina a pokud vás chce, vezme si vás klidně ve výtahu? To je osmička, pánové. Sex je pro ni rozkoš i zbraň. Klidně se prosouloží k vysněné práci a muži je milují hlavně proto, že můžou kdykoliv a kdekoliv.

Sexuální č. 9Devítka sex miluje a partnerovi se dokáže přizpůsobit. Je otevřená a vzrušuje ji i to, když způsobuje slast svému protějšku. Devítky si sex rády vychutnávají a pokud začnete něžnými dotyky a polibky, sami si z ní uděláte nadrženou mašinu, která vás svým provokatérstvím a náruživostí zničí.

Sdílejte článek
Štítky postel sex fantazie

Přečtěte si také