Extrém

8. března 2016 12:04

Tereza Javorová

GALERIE: Žena chodila roky do solária a nepoužívala krémy. Teď varuje svět děsivými fotkami s rakovinou kůže

Dnes o sobě říká, že byla mladá a hloupá. A nedokázala odhadnout rizika. Spíše ji vůbec nezajímaly. Matka dvou dětí by se dnes zachovala už jinak. Kdbyy netrpěla smrtelnou nemocí kůže...

"Tohle je rakovina. Je to výsledek toho, že jsem chodila do solária, když jsem byla mladší a důsledně nepoužívala opalovací krémy.," uvdla devětačtyřicetiletá Judy těsně předtím, než šla na čtvrtý zákrok, kdy jí měli odstranit rakovinové skvrny na kůži.

S rakovinou kůže bojuje už asi dvacet let a nikdy se z ní nejspíše pořádně nevyléčí. Jednoho dne jí také lékaři mohou říct, že jí zbývá jen pár dní života.

"Když mi bylo dvacet, velmi ráda jsem se opalovala a byla dlouho na slunku. O pár let později mi diagnostikovali rakovinu bazálních buněk v kůži."

Judy publikovala na Facebooku řadu šokujících selfie, ke kterým připojila komentář se svým příběhem. Lidi varuje od navštěvování solárií a dlouhodobým pobytem na slunku. Judy má kvůli množství zákroku jizvy po celém těle i v obličeji. Za tohle bronzová kůže opravdu nestojí.


Přečtěte si také