Extrém

27. září 2016 16:11

Tereza Javorová

GALERIE: Žena porodila podruhé dvojčata! Poprvé to byli dva kluci, teď to jsou dvě holčičky. Jsou si všichni čtyři podobní?

Taková rodina se jen tak nevidí! Tato žena zkrátka rodí děti dvojitě. Jinak se nedá vysvětlit, že už podruhé porodila dvojčata!

Simone Burstow sice rodila jen dvakrát, ale má už čtyři děti. A všechny jsou její. Že to nějak nevychází? Ale ano. Simone totiž podruhé porodila dvojčata!

První byli dva synové Oliver a Harrison. Když však Simone otěhotnalě podruhé, rozhodně netušila, že jí v břiše rostou další dvojčátka. Pravděpodobnost takového těhotenství je totiž jen asi jedna ku 100 000. Simone i tak však porodila další dvojčátka, tentorkát dvě holčičky Evie Alexandra a Georgia Grace! Holčičky přišly na svět jen 20 minut po sobě a každá vážila kolem 4 kilo.

O to zajímavější je, že obě dua dvojčat jsou identická. Manžel John tak musel rozšířit rodinný dům, aby se do něj celá rodina pohodlně vešla. "Byli jsme v naprostém šoku, když jsme zjistili, že čekáme další dvojčata. Jsme ale neskutečně šťastni," vyjádřila se rodina.

Sdílejte článek
Štítky rodina porod dvojčata galerie fotogalerie dvojče

Přečtěte si také