Extrém

9. listopadu 2017 16:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena použila vaginální sekret místo parfému. Neuvěříte, jaké byly reakce mužů, když její speciální vůni ucítili

Novinářka Allison Ramirez z Los Angeles není první, koho něco takového napadlo. Tuto metodu totiž používaly už kurtizány (od 16. stol. bylo toto označení používané pro milenku, pozn. red.) ty si výtažek ze svých genitálií mazaly na pulsující body na těle, když chtěli svést nějakého muže.

Podle Allison to bylo ale příliš necivilizované a tak se jejich nápad snažila trochu vylepšit. Svůj vaginální sekret smíchala spolu s vonnými olejíčky, konkrétně tedy s cedrem a růží. Pak si tento netradiční parfém namazala na určitá místa, kde se vůně rozvoní nejvíc a vyšla svou novou zbraň otestovat.

Novinářka prozradila, že se sešla se svým starým přítelem a večer skončil opilými polibky. „Bylo to legrační, protože mi řekl, že si nemůže pomoct, že je to tou vůní, kterou mám,“ napsala Allison. V dalších dnech na ní byl prý prodavač v McDonaldu milejší než obvykle a poslední schůzka, kterou měla, dopadla taky velmi dobře. Tak co dámy, zkusíte příště také použít vůni svého těla místo koupě předražených parfémů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také