Extrém

12. srpna 2016 16:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena se šla po porodu vykoupat do bazénu. Lidé ji sprostě odsoudili kvůli její…

Měla by prožívat nejšťastnější chvíle ve svém životě. Místo toho se musí potýkat s drsnou reakcí okolí.

Lexi Sinclair je čerstvou maminkou, která se po čtyřech měsících po porodu rozhodla se svým synem vydat k bazénu. Prožila zde ale zážitek, na který jen tak nezapomene. Místo slov o roztomilém miminku totiž musela poslouchat drsné komentáře o svoji postavě! Přišla k ní totiž zhruba padesátiletá žena, která se jí nejdřív zeptala na zdvořilostní otázky ohledně dítěte, aby poté přišla se studenou sprchou.

Šokované Lexi totiž oznámila, že se kvůli její postavě cítí ostatní lidé na koupališti nepříjemně. „Měla jsem si prý vzít raději jednodílné plavky, protože ty jsou pro matky vhodnější,“ uvedla Lexi. Šťastná maminka se ale naštěstí z této reakce nesložila a přesla ji se zdánlivým úsměvem. Místo toho pobouřené ženě vysvětlila, že je se svým tělem naprosto spokojená.

„Jsem na své tělo hrdá. Za uplynulý rok jsem přibrala 22 kilogramů a pak zhubla už 17 kilo. Rostlo ve mně človíček a narodil se mi učiněný zázrak.,“ řekla. Dodala pak, že její tělo nemusí být pro muže nyní hezké na pohled. Reakce ženy a pohledy okolí ji ale přesto zklamaly a s incidentem se svěřila na sociálních sítích. Její příběh se stal virálním hitem a žena se dočkala podpory z celého světa. Opravdu se totiž nemá za co stydět.

Sdílejte článek
Štítky porod galerie plavecký bazén

Přečtěte si také