návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Žena skončila se rty plnými vředů poté, co si je nechala zvětšit. Dámy, tohle vážně nepodceňujte

Pokud toužíte po větších rtech, dávejte si bacha, co vám do nich píchají.
Vydáno: 28.08.2019
Ženě otekly rty po injekci na jejich zvětšení 7
Autor: profimedia Ženě otekly rty po injekci na jejich zvětšení 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internet je plný důkazů, že touha po dokonalosti se ne vždy vyplatí. A jedním z nich je i žena jménem Ashleigh Villaverde z Arizony. Ta tolik toužila po větších rtech, že si do nich za 960 dolarů (cca 23 000 korun) nechala píchnout umělou výplň. V rámci celé procedury toto musela absolvovat šestkrát. Po poslední injekci však cítila ve rtech silnou pulzující bolest, nemohla se jich ani dotknout, otekly do velikosti hroznu a po několika hodinách se jí na nich vytvořily vředy, z nichž vytékala krev s hnisem. Následující den ji tak matka musela dovézt do nemocnice.

Navštívila celkem čtyři různá zdravotnická zařízení. V nich jí zjistili silnou infekci, která zmizela až po dobrání pěti druhů antibiotik. Rty však má stále pohmožděné a oteklé a bojí se, že se už nikdy nevrátí do původního stavu. Ashleigh zatím netuší, jaká přesně látka jí tuhle vážnou infekci způsobila. Zjistí to až za dva týdny, kdy jde na kontrolu do nemocnice. Do té doby jí nezbývá než rty mazat speciální mastí a doufat, že jednou přeci jen splasknou. Sami se můžete v naší galerii přesvědčit o tom, že by to skutečně potřebovala.

Kyleigh Potts - Proměna v Kylie Jenner 10

GALERIE: Týpek utratil 1,5 milionu, aby vypadal jako slavná modelka! Má prsa i napuchlé rty, penis si chce nechat! Líbí se vám?

Článek je zařazen v: rty , napuchnutí , injekce , umělý , vředy