Extrém

20. září 2016 16:14

Tereza Javorová

GALERIE: Žena šla na "profesionální" svatební líčení. Lidé se jí nemohli přestat smát. Vypadá jako klaun!

Nejtrapnější moment ve svém životě zažila žena, která se rozhodla využít voucher na profesionální líčení. Své návštěvy salónu trpce litovala!

Pětadvacetiletá Steph O’Shea se chystala na svatbu své kamarádky a pro tuto příležitost se rozhodla využít voucher na profesionální líčení do renomovaného britského salónu krásy Boots. Když přišla na objednanou hodinu, zkušená make-up artistka v salónu zrovna nebyla, a tak se Steph ujal mladý zaměstnanec, který tu byl evidentně nový.

Steph však neměla čas a důvěřovala salónu, že by nevzali nikoho, kdo nemá profesionální zkušenosti. Jenže se nemohla více mýlit. V kosmetickém křesle strávila více než hodinu a půl a podle jejích slov byl mladík velmi nervózní. Pořád na ni plácal další a další vrstvy make-upu a oči jí vybarvoval jako omalovánky. Zadání měl přitom jasné. Steph chtěla pouze kouřové oční stíny.

Když žena vyšla ze salónu, zůstala v šoku. Vypadala jako zombie klaun! Lidé se jí smáli a s podivem na ni koukali. Žena si před svatbou musela líčení stejně smýt a udělat si nové. Když však svatebčanům ukázala svou fotku, na které vypadá jako klaun, nemohli uvěřit vlastním očím.

Salón se posléze Steph omluvil a poslal jí další voucher. Myslíte, že ho využije? Takhle vypadala při prvním pokusu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také