Extrém

21. října 2016 15:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena vážila přes 3 metráky. Díky pravidelnému sexu ale zhubla 120 kilogramů!

Zapomeňte na extrémní diety a hodiny v posilovně. Efektivní způsob hubnutí najdete v ložnici.

Dvaapadesátiletá Patty Sanchez měla odjakživa sklony k obezitě. Příliš se nehýbala a spíše si pochutnávala na svých oblíbených nezdravých jídlech. V neustálém přecpávání ji navíc podporoval její bývalý přítel, který miloval ženy kyprých tvarů a chtěl zkrátka, aby byla Patty co nejkulatější. Situace došla tak daleko, že matka čtyř dětí vážila neuvěřitelných 324 kilogramů a patřila mezi nejtlustší ženy světa.

Jenže její zdravotní stav se začal rapidně horšit a ona věděla, že musí svůj život výrazně změnit. Dala kopačky vypečenému ex a začala zhubnout. Poté navíc potkala svou velkou lásku, o 14 let mladšího Bryana. Také ten má evidentně slabost pro ženy kulatějších tvarů, bál se ovšem o partnerčino zdraví, a tak se s ní rozhodl pravidelně cvičit. Jenže používá trošku jiné cvičicí metody, než jsme u podobných proměn zvyklí. Kromě pravidelného cvičení, například v podobě jógy, si totiž dopřávají pravidelné pauzy v podobě sexu.

Pár si užívá milostné hrátky několikrát denně a rozhodně se přitom nešetří. Aktivní sexuální život pak Patty evidentně velmi vyhovuje. „On jde na to tak dobře, že se musím opravdu hodně hýbat. A to až tak, že mě bolí celé tělo,“ popisuje Patty. A její netradiční forma cvičení opravdu funguje. Během jejich vztahu tak zhubla neuvěřitelných 120 kilogramů a rozhodně ve své snaze zhubnout nehodlá ani jeden z nich polevit. Ostatně, kdo by při tomto příjemném cvičebním plánu taky chtěl, že?

Sdílejte článek
Štítky Sex cvičení sex galerie fotogalerie hubnutí

Přečtěte si také