Extrém

13. června 2016 11:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ženě kvůli anorexii hrozila smrt. O rok později bojovala s těžkou nadváhou. Přibrala neuvěřitelných 73 kilogramů!

Neuvěřitelný příběh ženy, která šla z extrému do extrému. Jak vypadá teď?

Sedmadvacetiletá Američanka Brittany Burgunder má za sebou opravdu neuvěřitelný příběh. Dlouhá léta trpěla mentální anorexií. Jeden čas byl její stav opravdu vážný, vážila pouhých 25 kilogramů a rodiče ze strachu z blížící se smrti začali plánovat její pohřeb! Jenže právě v té chvíli začala dívka se svým vážným stavem bojovat, vyhledala lékařskou pomoc a konečně začala přibírat na váze. Jenže se jí to vymklo z rukou.

Brittany se totiž začala stravovat hlavně nezdravým jídlem například z fast foodů. Tento jídelníček si ovšem zamilovala natolik, že za rok ztloustla o neskutečných 73 kilogramů a její situace byla najednou zcela opačná. Bývalá anorektička najednou vážila necelých 100 kilo a musela bojovat s obezitou. Její tělo pak přechod z extrému do extrému samozřejmě špatně zvládalo. Ona tak musela s váhou opět začít něco dělat a vyhledat potřebnou pomoc.

Zápas to nebyl jednoduchý, musela se vypořádat i s psychikou a počínající bulimií. Svůj letitý boj s váhou ale nakonec vyhrála. Nyní váží skvělých 55 kilogramů, vypadá nádherně a o svém boji s poruchou příjmu potravy i obezitou hodlá napsat knihu. Doufá, že se tím stane vzorem pro všechny ženy s těmito problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také