Extrém

27. dubna 2017 12:02

redakce Prima Lajk

Hákový kříž v Kauflandu hýbe Českem! Podívejte se na ty nejdrsnější photoshopové parodie

Kauza, kterou řeší celý internet, už se stala terčem hodně brutálních vtípků.

Vypadá to, jako by Češi na internetu v posledních hodinách neřešili nic jiného, než skandál okolo obchodního řetězce Kaufland. Jeden ze všímavých zákazníků totiž v jejich obchodě v pražské Michli vyfotil prodavačku, která má na své ruce vytetovaný hákový kříž. Své fotografie pak dal ihned na internet a kauza se začala šířit lavinovou rychlostí.

Lidé začali psát Kauflandu, který se chlubí sloganem “Z lásky k Česku“, odsuzující komentáře a žena se stala kvůli symbolu nacismu terčem drsné kritiky. Tamní vedení ale rychle zareagovalo a ihned, co se o skandálu dozvědělo, ukončilo s ženou pracovní poměr. Navíc zvažují i její právní postih. „Brigádnice z pražské prodejny v Michli pracovala pro naši společnost krátkou dobu, vždy na pozicích, kde je součástí předepsaného pracovního oděvu dlouhý rukáv,“ vysvětluje společnost na svém Facebooku.

Jenže i přes jejich rychlou reakci se stala obchodní společnost terčem posměchů a hodně drsného humoru. Internetoví vtipálci totiž neváhali ani minutu a přišli s hodně povedenou photoshopovou bitvou, která vás hodně pobaví. Tedy aspoň v případě, že máte velký smysl pro černý humor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také