Extrém

16. října 2017 15:54

redakce Prima Lajk

Holky, pozor! Tohle je nový nechutný trend seznamek, kterému se musíte vyhnout! Víte, co je pigging?

Znáte někoho, kdo se stal obětí této šílené hry?

Najít si na internetových seznamkách partnera je samozřejmě velmi ošidná a v některých případech i dosti nebezpečná záležitost. Nikdy s jistotou nevíte, s kým si na druhé straně povídáte, jestli mluví pravdu nebo zda jste se nestali obětí jakéhosi krutého žertu. V poslední době se navíc rozmohl na seznamkách velmi ošklivý a krutý trend, jenž by mohl zejména slabším povahám velmi ublížit. Tomuto trendu se říká pigging.

Na vlastní kůži ho prožila čtyřiadvacetiletá Sophie Stevenson, která si dopisovala s pohledným Jessem Matemanem z Holandska. Všechno šlo podle plánu a Sophie myslela, že konečně poznala spřízněnou duši. Když jí pak Jesse pozval na návštěvu do Amsterdamu, neváhala ani vteřinu. Za letenku utratila 350 liber a nemohla se dočkat, až svého vyvoleného potká. Jenže na letišti na ni nikdo nečekal. Po 6 hodinách čekání na letišti pak dostala dívka zprávu: „Stala ses obětí piggingu.“ Sophie byla rozrušená a ihned mu chtěla odpovědět nazpátek, Jesse si ji ale mezitím zablokoval.

Principem piggingu je sázení s kamarády, kdo z nich sbalí ošklivější či tlustější holku. A poté se jí tím nejkrutějším způsobem vysměje. Tento hnusný trend vznikl kolem roku 2014 a podle serveru Telegraph na něm měla podíl i internetová seznamka, kterou založila hvězda reality show Big Brother Josie Cunningham. Jedná se pak o další nechutný způsob internetové šikany, která má podrývat sebevědomí mladým ženám a může mít na jejich psychiku nedozírné následky. Sama Sophie proto o své situaci nyní mluví v britských médiích a chce pomoci pigging zastavit.

Sdílejte článek
Štítky seznamka trend randění pigging

Přečtěte si také