návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

Holky, strkáním česneku do VAGINY infekci nevyléčíte! Co vám tahle nechutná metoda může způsobit?

Proč si ženy strkají česnek do vaginy?
Vydáno: 26.04.2019
Proč česnek do vaginy nepatří? 2
Autor: istock.com Proč česnek do vaginy nepatří? 2

Vaše první reakce po přečtení titulku nejspíš byla, proč by si proboha někdo strkal dobrovolně česnek do vaginy. Druhá otázka mohla být, proč o tom sakra píšeme, a třetí proč jste si na to sakra klikli. Jo, život je plný otázek.

Každopádně jeden doktor z Toronta teď na sociální sítě napsal, že mu do ordinace přišlo už několik pacientek, které si do vaginy strčily česnek. A světe div se, neudělalo jim to ani trochu dobře.

Podle expertky Jennifer Gunter se různí pseudoodborníci na internetu snaží občas ženám namluvit, že česnek dokáže vyléčit infekci. Problém je, že kromě Petriho misky nebylo u česneku nikde prokázáno, že má antiinfekční látky. A vagina vážně není Petriho miska. Strkáním věcí, které tam nemají co dělat, si akorát koledujete o ještě horší problémy. Nehledě na to, že aby vůbec česnek mohl fungovat, musíte ho nejprve předtím rozdrtit. A mačkat rozdrcený česnek na živou tkáň – no zkrátka si dokážete představit, že to není nic příjemného. Do toho hrozba dalších infekcí nebo poranění… jinými slovy, nedělejte to a běžte se raději poradit s opravdovým lékařem.

A nebo se podívejte na tematický film.

Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2

FOTO: Potetovaný muž bez genitálií zveřejnil svou nahou fotku. Vážně mezi nohama nic nemá?

Obrázek ukazuje, jak vypadají mléčné žlázy v prsu 2

FOTO: Internet rozdělila fotka, která odhaluje podobu ženských prsou bez kůže. Vážně takhle vypadají bradavky?

Článek je zařazen v: vagina , česnek , infekce , lékaři , internet

reklama