Extrém

13. srpna 2015 12:52

redakce Prima Lajk

HROZNÉ: Umlátil batole k smrti. Násilnický otec bil svoje děti často, na kolik let půjde sedět?

Strašlivý příběh se odehrál v Austrálii, kde se velice mladému páru narodila dcera Ebony. Ve čtyřech měsících zemřela na následky 70 zlomenin! Ty jí způsobil její 19letý otec.

Když mu bylo šestnáct, začal chodit se ženou, která už syna měla. Společně si pořídili dalšího. Oba chlapci pak museli čelit násilnostem z otcovy strany. Jenže to nejhorší měli teprve přijít. Ve vztahu s jinou ženou se mu narodila dcera Ebony a její krátký život skončil už po čtyřech měsících.

Není snad ani vysvětlitelné, proč měla několik zlomenin lebky, více než padesát zlomenin na žebrech a klíčních kostech i prstech na rukou a na nohou. Batole navíc pár nechal v jeho dětské postýlce týden, než událost oznámil úřadům!

Sedmnáctiletá matka sama v dětství čelila zneužívání a násilí a o Ebony se moc nezajímala. Otec se zase neštítil na malé batole zaútočit a pak se vymlouval, že malá Ebony spadla. Násilnosti vedli až k osudnému útoku. A jak to dopadlo u soudu? Za vraždu batolete, ke které se muž u soudu přiznal, si vysloužil pouhých 9 let žaláře!

Sdílejte článek
Štítky Austrálie smrt lebka zlomenina soud batole postýlka

Přečtěte si také