Extrém

3. června 2015 14:39

Tereza Javorová

Italský sex: Zvrácená praktika, nebo kratochvíle? O co jde a jak na to?

Milé děti, v dnešní hodině sexuální výchovy si vysvětlíme, co je to italský sex. Ale nebojte, do Říma, Benátek nebo Neapole kvůli němu jezdit nemusíte!

Děti nakonec z tohoto článku raději vynecháme. I když sexuální praktika "po italsku" je určená pro lidi napříč společností. Paničky, které už vyzkoušely všechno z 50 odstínů šedi (tzn. misionářskou polohu) a mají dychtivou touhu zažít něco nového; nevinné dívky, které o svůj věneček zatím přijít nechtějí (a otevřít zadní dvířka se jim také zrovna dvakrát nechce); a muže, kteří se obyčejně spokojí s málem nebo s tím, co je po ruce (nebo pod rukou).

O co tedy jde? Sex pod plakátem Sofii Loren? Sténání s italským přízvukem (př.: Bella bella, madona mía!) nebo pravá italská hádka s rozbíjenám talířům a následným divokým sexem ve zdemolované kuchyni?

No, no, no.

Italský sex je sexuální praktika, kdy muž vloží svůj penis jako teploměr do ženského podpaží a začne přirážet. Žena drží ruku pevně u těla a v mezičase, než její partner vyvrcholí, si může číst časopis, luštit křížovku, hrát hru nebo volnou rukou malovat. Jen pozor, ať jí pak partner neukápne na výkres nebo knihu. To by bylo mrzuté.

Náruživější ženy mohou samozřejmě masturbovat nebo se dráždit vibrátorem. Ty pracovité zase zvládnou připravit prezentaci do práce a objednat dovolenou. Možnosti jsou takřka nekonečné! No není to úžasné? Jediné omezení snad je, když je žena extrémně lechtivá. Ruku by si pak mohla k tělu přitisknout tak, že by to pro partnera skončilo velmi nešťastně.

Pokud vás italský sex zaujal natolik, že máte ihned chuť si ho vyzkoušet a už netrpělivě nastavujete podpaží, máme pro vás ještě jednu vychytávku. Je tedy tak trochu v rozporu s moderní dobou, ale vy určitě máte v sobě trochu té rebélie. Požitek z italského sexu bude mít partner o to mocnější, pokud se žena v podpaží neoholí. Jemné škrábání ho ještě více rozdráždí. Ale pozor, ať se zase nepopíchá a nerozškrábe do krve. Tomu by mělo zamezit dostatečné množství lubrikačního gelu, který si žena aplikuje místo deodorantu.

---

Pikoška na závěr: Tak, a teď jste buď rozvášnění víc než puberťák před stažením prvního porna nebo pro vás měření teploty už nikdy nebude stejné jako dřív.

Sdílejte článek

Přečtěte si také