Extrém

17. září 2015 14:30

Lenka Zajícová

Jak sbalit holku, i když jsi absolutní geek? Máme 6 ověřených tipů!

Znáš to, někdy se zakoukáš do holky, která prostě kope za jinou ligu. Ona je jako Sparta a ty se nemůžeš dostat ani do klubu Dolní Měcholupy. Zde je návod na to, jak ji sbalit, okouzlit a následně vobrousit jako starý parkety.

1. Fešák

Ona má garderobu totálně vytuněnou a ty se každý den nasoukáš do těch stejných džínů, který se setkávají s pračkou, jen když kolem ní projdeš? Tak v tomhle případě je třeba do svého vzhledu trošku investovat. Prostě lehce oprášit šatník. Stačí jedny džíny a dvě dobrý mikiny. Nemusíš hned vypadat jako načančaná Justin Bieberová. Taky bys neměl měnit svůj styl, když se v tom necítíš. Takový změny musí přijít postupně. Prostě podtrhni svoje přednosti. Nezapomínej na to, kalhoty končí v pase, ne v podpaždí, chlap musí vonět a mastnej vlas může nosit jen Ivan Hlas. Věř tomu, že kluci mají velkou výhodu v tom, že charizma je pro ženský důležitější než cokoliv jinýho.

2. Nebuď kámoš, buď klátič

Být hodňoučkej funguje jen na starší holky a obyvatelky azylového domu. ty ocení, že jim hodnej kluk pravidelně před spaním nenaservíruje jednu výchovnou, aby holka nezdivočela. To je ale výjimka. Jinak fakt nechceš být ten hodnej/blbej kamarád, kterému může zavolat ve dvanáct v noci s čímkoliv. Skončí to tak, že ti bude do telefonu říkat i to, že má teď neobvykle silnou menstruaci a že Marek je překvapivě zdatnej v posteli.

Ty mezitím budeš hledat po bytě ostrý předmět, který by sis mohl zarazit hluboko do ušního boltce. Prostě musíš být trošku hajzl. Ne takový, který v ní vyvolá sebevražedný sklony, ale určitě se k ní chovej tak, že jí lehce opovrhuješ, nebo pro tebe není dost dobrá. Bizarní? Ano, ale na ty malý rajdy to z nějakého důvodu fakt funguje.

3. Humor

Nesmíš se brát tak vážně. Tím nemyslíme, že by si měl nosit na nose klaunský nos a snažit se ze sebe sypat jeden trapný vtip za druhým. Tohle je cesta do pekel a k nekonečné masturbaci. To nechceš. Vtipy jsou ok, ale nesmí být moc perverzní. Vtipkovat třeba o tom, že stěhování bráchy bylo stejně příjemný jako kouřit penis jednorožci, je prostě za hranou. Ale když budete v přírodopisu probírat plejtváka obrovského a učitelka se zeptá, co o něm víte, tak klidně prohoď, že po tobě je to samec s největším penisem na světě. Pamatuj, že vtipy jsou o kvalitě, ne o kvantitě.

4. Hygiena Ohol si koule. Koule musí být oholené. Neptej se proč, prostě to tak je.

5. Strejda SkrblíkNesmíš být škrt. Holky mají přirozeně rády, když kluk není lakomý. Takže až jí uvidíš někdy v baru, tak ji i její kamarádky pozvi na drink.

Je to investice, která se vyplatí, a pár dukátů na cestě za štěstím utrousit musíš. Nejmíň sexy je, když chlap řekne ženský, že je na suchu, že za ní nechce platit a prostě nemá. Takový věci ti nesmí uniknout z pusy, i kdybys měl na ty drinky šetřit.

6. Sebevědomí

Chlap si musí věřit, takže když se dostaneš do konfliktu, neuhybej, hlavně, když víš, že ona tvoji konfrontaci sleduje. Hlavu nos vzhůru (správnej chlap nosí na hrudi koberec z chlupů a ne druhou bradu), narovnej se a nemluv potichu. Šeptaj jen zajatci a vášnivý hráči tichý pošty. Ty nejsi ani jedno, takže jí dej najevo, že jsi chlap, kterej má koule.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber nos Penis styl vtip Sparta džíny penis nápoj drink vzhled Dolní Měcholupy koule sbalit Ivan Hlas

Přečtěte si také