Extrém

24. června 2015 11:47

Lenka Zajícová

Jak se naučit polykat sperma: Jednoduché kroky k úspěchu

Jak se naučit polykat sperma: Jednoduché kroky k úspěchu

Pokud se označujete za puritánku, nebo frigidní feministku, rychle tento článek zavřete. Budete totiž neskutečně pohoršeny a znechuceny. Pokud čtete dál, tak zřejmě patříte mezi ty, které si uvědomují, že čas plyne. Neustále se rodí mladší, hezčí a sexuálně odvážnější dívky, které vám začínají šlapat na paty. Je tedy načase odhodit zábrany (a podprsenky) a naučit se jednu věc - polykat.

Někdy se vám do toho nechce. Chcete si jenom lehnout do peřin a spát, ale on vám nedá pokoj. On chce sex. Přestože ležíte v posteli, předstíráte tuhý spánek, nečekanou smrt, nebo ztrátu paměti, nic vám nepomáhá. Do zad vás tlačí něco, co je vám zatraceně nepříjemné a péro z matrace to není.

Jelikož se třeba necítíte na vaginální sex, třeba proto, že se vaše vulva nesetkala už nějaký pátek s žiletkou, nebo třeba máte menstruaci a takový proud, co se vám odehrává v kalhotkách, by vám záviděla i rozvodněná Vltava, rozhodnete se pro orální uspokojení. Na 99 procent vám bude chtít poslat svoji spermonálož do hltanu. Přestože to bylo pro vás doposud nemyslitelné, zde je pár tipů, jak to změnit a při vyvrcholení neozdobit jeho chloubu svačinovou šavlí.

Už je to tady! Když jeho fasádu ozdobí nehezký výraz připomínající permanentně ochrnutou tvář po obrně, začne sténat jako vepř při zabijačce a vaše rty se nalijí krví tak moc, že i havajský domorodec by pukl závistí, je zde orgasmus a je načase udělat tyto kroky:

1, Nechte si zajet penisovou sondu hluboko do chřtánu. Jen díky tomuto manévru neokusí vaše chuťové pohárky lahodnou konzistenci připomínající v lepším případě krupicovou kaši, v horším případě pak sopel.

2, Přestaňte dýchat. Tak minimalizujete chuť jeho trpké nálože, stejně tak jako zápach. Ten však není ve všech případech hrozný, někdy může být i příjemný. Pokud si při jeho orgasmu omezíte přísun kyslíku do mozku, možná na chvíli upadnete do bezvědomí, tím by se pak celá situace vyřešila sama:)

3, Abyste to měla rychle za sebou, naučte se techniku, kterou si zamilujete stejně tak jako on. Vysajte sperma jako vysavač. On si bude myslet, že se jeho kapiček štěstí nemůžete nabažit, vy to budete mít rychle za sebou, a omezíte tak kontakt jazyku s rosolovitou tekutinou. Tady není čas na hrdinství, udělejte to svižně a bleskově. Následně si vykouzlete na obličeji úsměv a myslete na to, že jste právě polkla něco lahodného. Usínejte pak s pocitem velkolepého vítežství, zasloužíte si to.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus sperma

Přečtěte si také