Extrém

15. června 2015 18:00

Lenka Zajícová

Jak vyzrát na ženský orgasmus? 4 pozice, které vám pomohou k vyvrcholení!

Všechny po tom toužíme a on se ne a ne dostavit. Nemyslíme tím pana Božského nebo slevy do vysněného butiku. Myslíme tím orgasmus.

Zde je návod na pozice, které podle nedávné studie Oxfordské univerzity mají nejčastěji vyvolat smršť ženských orgasmů.

♥ Popletená kovbojka

Sedněte si jakoby „na koníčka“, ale otočte se. Partner pokrčí jednu nohu (ta v průběhu sexu poslouží jako pilíř, o který se můžete opírat). Díky této vychytávce může regulovat v jaké rychlosti a jak hluboko budete na penis dosedat.

Proč tato pozice funguje? Díky jednoduchým pohybům máte nejen plnohodnotný sex, ale když partnerovi „znásilňujete stehno“, tření klitorisu vám může skvěle pomoci k vyvrcholení. Pro něj je to absolutně neodolatelná pozice, pro vás je to skvělá vychytávka, jak si snadno škádlit hned dvě nejcitlivější místa vašeho těla.

Pozor na chyby! Při této pozici se spousta dívek neuvolní, protože neustále myslí na to, zda je tento úhel pro ženské tělo lichotivý. Podle studie Oxfordské univerzity je právě pozice popletené kovbojky pro muže nejvíce vzrušující, tak na to nezapomeňte!

♥ Zezadu

Jděte na čtyři. On si za vás klekne a pomalu do vás vnikne. Vy se můžete opřít jednou rukou o čelo postele nebo o zeď. Druhá ruka může začít čarovat... Proč tato pozice funguje? Protože se díky tomuto úhlu penis dostane velice hluboko do vagíny a zároveň umožňuje ženám prostor na stimulaci klitorisu sexuálními pomůckami. Na této pozici je sympatické to, že přestože vás partner drží za boky a přiráží si vás na penis, i vy můžete tempo mírně ovlivnit a občas se zavrnět do stran. Tento pohyb přivede vás i vašeho partnera do extáze.

♥ Padající most

On si klekne a chytne vás za boky. Vy si lehnete naproti němu a zvednete pánev. Rukama se opíráte o postel a pánevním svalstvem můžete stahovat vaše lůno rozkoše dle libosti.

Proč tato pozice funguje? Tato pozice je skvělá, protože vám penis může zajíždět hluboko do pochvy a zároveň má partner snadný přístup k vašemu klitorisu, který může něžně hýčkat. Další velký bonus této pozice je ten, že partnerovi nabízí neskutečně lichotivý pohled na vaše bříško, které bude rovné jako žehlicí prkno. To vám přidá sebevědomí, kterého není v posteli nikdo dost.

♥ Velká pardubická

Tato pozice je zcela jasná. On si lehne na záda, vy si sednete na jeho chloubu a pomalu začnete jezdit dozadu i dopředu.

Proč tato pozice funguje? Díky této pozici si také třete klitoris a váš partner má spoustu prostoru na to, aby mohl dopřát notnou pozornost vašemu poprsí. Pozice je skvělá, protože zde udáváte tempo vy a díky tomu můžete regulovat i délku sexu. Můžete si sednout na penis a nejezdit pouze dopředu a dozadu, ale také experimentovat s jemnými oblouky, které bude partnerův penis pomyslně kreslit uvnitř vaší vagíny.

Sdílejte článek
Štítky Penis orgasmus klitoris pozice