Extrém

16. dubna 2017 12:45

redakce Prima Lajk

Jasnovidec předpověděl přesný den, kdy vypukne 3. světová válka! Podle předpovědi je tohle přesný den, kdy...

Nový den, nová předpověď. Je tahle reálnější než ostatní?

Jasnovidci a jejich předpovědi. Člověk se pomalu ani nestihne otočit a už někdo další předpovídá konec světa. Tahle poslední předpověď má ale přece jen docela blízko k realitě. Je možné, že se vyplní?

Podle jasnovidce Horacia Villegase, který sám sebe popisuje jako božího prostředníka, se už za pár dní dočkáme startu nové světové války. Hlavními hráči v ní budou americký prezident Donald Trump, Severní Korea, Čína a taky Rusko. Všechno přitom prý vypukne na základě mylných informací a falešných zpráv a mezi prvními konflikty budou Sýrie (už se stalo) a Severní Korea (aktuálně každý den ve zprávách).

Válka jako taková pak měla na základě různých informací a studií, které Horacio podle všeho vzal v úvahu, vypuknout 13. května tohoto roku. Jinými slovy na sté výročí návštěvy Panny Marie, matky Ježíše.

Ano, jak už všichni víme, jeho předpověď se nakonec nevyplnila, ale na druhou stranu… no řekněme, že Horacio teď určitě není jediný, kdo předpovídá blížící se začátek válečného konfliktu. Nezbývá než doufat, že se ten svět dočista nezblázní.

Jestli se svět opravdu chýlí ke konci, neměli byste propásnout šanci podívat se na ty nejvíc sexy fotky z Instagramu. S těmito slečnami by ten konec světa byl ihned hezčí!


Přečtěte si také