Blíží se konec youtuberů?! Roth Wellden varuje před úpadkem YouTube. Lidé se mu kvůli tomu smějí!

Vážně nastávají internetovým hvězdičkám krušné časy?

YouTube nezažívá zrovna nejlepší období. Naopak, kvůli nařčení ze vkládání reklam do rasistických videí se musí vyrovnávat s obřím odlivem inzerentů a tím způsobeným úbytkem reklamy. Tato situace se pak podle všeho netýká pouze zahraničních youtuberů, ale zasáhla už i ty tuzemské. Tvrdí to aspoň internetová hvězdička Roth Wellden ve svém doslova panickém videu, v němž takřka prohlašuje, že ta nejlepší éra youtuberů je u konce!

Situace je podle něj opravdu kritická a na číslech ze svých posledních videí ukazuje, jak mu kvůli nedostatku reklam rapidně klesly příjmy a on si z videa vydělá sotva pár korun. YouTube je podle něj v úpadku a jemu prý nezbývá nic jiného než si najít jinou práci. Vytvářením videí se ale hodlá věnovat i nadále a doufá, že se situace do pár měsíců zase zlepší.

Jeho vyděšené video o konci youtuberů ale vyvolalo kromě pochopení u fanoušků také velký posměch. Lidé se mu v komentářích pod videem vysmívali, nadávali mu a psali například, že konečně začne normálně pracovat. Roth byl pak z jejich komentářů tak naštvaný, že je pod videem raději zablokoval.

Jeho slovům se pak vysmívá také konkurence v čele s provokatérem Pstruhem. Ten tvrdí, že situace opravdu není tak kritická a jemu příjmy nijak zásadně neklesají. Co si myslíte vy? A vadilo by vám vůbec, kdyby se čeští youtubeři museli takto zásadně uskromnit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také