Youtubeři

10. března 2017 16:29

redakce Prima Lajk

Trapný útok TVTwixx! Youtuber Roth Wellden prý obtěžuje holčičky a poslal jim fotku svého penisu! Je to vážně pravda?

Tohle už internetoví provokatéři vážně přehánějí.

Youtuberská partička TVTwixx v čele s provokatérem Dannym je v poslední době známá mimo jiné svými falešnými pranky, v nichž se snaží napadat a co nejvíce urazit některého slavného youtubera. A vůbec jim nevadí při jejich rádoby vtípku lhát a přicházet se zcela vymyšlenými informacemi. Tentokrát ale možná spadli na úplně dno.

Ve svém pranku se totiž rozhodli nachytat známého youtubera Roth Welldena a přemluvit ho, aby jim poslal fotku svého nahého penisu. Mají prý totiž “zaručené“ informace o tom, že Wellden posílá své nahé fotky nezletilým slečnám! A také Dannymu po chvilce přemlouvání svou fotku intimních partií opravdu pošle.

Jenže, jak už se u TVTwixx z předešlých zkušeností s falešnými e-maily a zprávami ukázalo, jeho prank je opět vymyšlený a Danny si celou dobu ve skutečnosti psal s některým ze svých kamarádů. Osočit a falešně obvinit někoho z toho, že posílá přes sociální sítě fotku svého penisu, už se nám ale opravdu zdá dost přes čáru. Kam až youtubeři ve svých trapných lžích a útocích dojdou? A nechá si tohle Roth líbit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také