Extrém

17. července 2015 12:34

Lenka Zajícová

Je lepší sex s obřezaným mužem, nebo ne?

Sex s obřezaným mužem a mužem, který má předkožku, se pro ženu do jisté míry liší. Ve výběru partnera to však nehraje roli.

Mužská obřízka je i dnes jedním z nejžhavějších témat týkajících se naší sexuality. Dodnes se přesně neví, jaké výrazné benefity obřízka přináší, ale i tak po světě běhá 25 % mužů postrádajících předkožku. Podívali jsme se jí tedy na zoubek.

1) Citlivost

Po odstranění části předkožky je prý penis citlivější. Nejvíce sensitivní místo je pak jizva po tomto zákroku. Na druhou stranu je to při sexu méně praktické, protože ženy, které mají problém při sexu zvlhnout a mají tzv. místo vulvy vyschlou rokli, pociťují při styku až třikrát větší bolest. Je tedy třeba aplikovat lubrikant na penis i několikrát v průběhu sexu, a vyvarovat se tak diskomfortu.

2) Ochrana

Předkožka slouží jako ochrana penisu. Můžete ji přirovnat k brnění, krunýři, nebo pokud máte doma méně obdařeného partnera, můžete tomu říkat i napoleonova skrýš. Co se týká sexuálně přenosných chorob, obřezaní muži mají opravdu menší šanci onemocnění, jelikož při souloži dochází k menšímu tření kůže, což minimalizuje nebezpečí případných drobných trhlinek.

3) Hygiena

Spousta lidí tvrdí, že penis je po obřízce čistší. To je nesmysl. Při dobré hygieně je jedno, zda má úd na sobě „penál“ či nikoliv. Naopak po obřízce, jako po jakémkoliv jiném zákroku, vzrůstá riziko infekce. A infekce není sexy. Hlavně v případě, když se rozšíří a je nutná amputace. Potom vám zůstanou jen oči pro pláč, prázdné kalhoty (i dlaně) a vaše nejoblíbenější hračka na vás bude smutně koukat ze sklenice napuštěné lihem, to nechcete...

4) Vzhled

Pohled na nahého muže a nahou ženu je jako porovnávat pohled na sraženého hlodavce u vozovky a ranní rosu stékající po poupěti. Nebudeme si nic nalhávat, nahé mužské tělo není žádná hitparáda, sex s obřezanými muži je ale zcela určitě příjemnější estetický zážitek. Penis totiž vypadá větší a nepůsobí jako džungarák hovící si ve vytahané ponožce.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis infekce sex ochrana obřízka penis Nahý

Přečtěte si také