Extrém

13. dubna 2015 12:27

Lucie Průchová

To jste ještě neviděli! Muž s obřím silikonovým penisem, který hledá lásku

Fetišista Micha Stunz, který si potrpí na latexové oblečky a hru na pána a otroka si nechal zvětšit penis pomocí několika silikonových injekcí. Nyní má svou chloubu tak obrovskou, že si velice obtížně hledá partnery.

Jeho penis teď měří 23 cm, je široký 3,5 cm a váží nevěřitelných 4,3 kg, takže více, než kde jaký novorozenec. Dokážete si představit, že něco takového s sebou vláčíte každý den?

Sám Micha dodává: „Nemůžu vám říct, kolik přesně váží, jen vím, že naposled jsem si ho vážil na své kuchyňské váze, která ukazuje váhu do tří kilo a tenkrát to bylo to poslední, co moje váha zvážila. Váha totiž tíhu mého penisu nevydržela.“

Stunz (45), žije v Berlíně a své nádobíčko si nechává opichovat injekcemi pravidelně už dvacet let. Tehdy totiž dostal hračku, která ho opravdu nadchla. Byla to vakuová pumpa. Když jí vyzkoušel, zjistil, jak se to úžasný pocit a že by chtěl, aby to tak bylo napořád. Tehdy se rozhodl, že musí najít nějaký způsob, jak na to.

Trvalo mu několik let, než zjistil, jak je to se silikonovými injekcemi, které byly k dispozici pouze v Londýně. Začal se o tuto věc více zajímat. Setkal se se studenty medicíny, kteří mu pomohli a aplikovali první injekce. K dnešnímu dni, měl Stunz už čtyři zákroky vstřikování silikonu do penisu a šourku.

Dr. Aref el Seweife, urolog z Berlína, který provádí rozšiřování penisu, varuje: „Vstřikování silikonu do penisu může vést k infekci, která vám způsobí obrovské znetvoření.“

„V nejhorším případě můžete i zemřít, jelikož se poškodí hlavní tepna, která penisem prochází“, řekl

Stunz přijímá tuto skutečnost, a souhlasí s tím. Prý by si každý, kdo se pro tuto možnost rozhodne, měl sehnat nejdřív všechny informace, jestli do toho půjde i za těchto podmínek.

Často je středem pozornosti, ani se nedivíme :-)

Paradoxem je, že v sexu mu to moc nepomohlo, je totiž velice těžké najít někoho, kdo by „do toho šel“, on sám nemá vlastně erekci, ztopoření není vlastně kvůli silikonu, který má úplně všude, vůbec znatelné.

Ale i když mu jeho obří penis omezuje sexuální život, říká, že v ložnici má možnost větší kreativity. Ani si nechceme představit, co tím měl na mysli.

„Sex není možné dopřávat si s každým a určitě ne, bez předehry. Existují však i jiné věci, které s ním můžete dělat. Musíte se jen osvobodit od zavedených rolí, dát volnost představám a být připraveni si hrát.“

„Lidé kolem mě, se začali ptát, jak je možné, že se tak změnila velikost mých třísel, jestli nejsem nemocný. Když si nechá nějaká žena udělat silikonová prsa, nikdo nic neříká a nikoho to nepřekvapuje.“ Dodává podle svých slov, tento v jádru docela plachý člověk.

„Rád bych si našel partnera, který mě bude opravdu milovat. Nezáleží přeci na tom, jaký máte penis, jde o vnitřní krásu člověka.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také