Extrém

11. června 2015 14:36

Lenka Zajícová

Kazach se vydával za svoji přítelkyni, aby za ní udělal přijímačky na vysokou. Jak to prasklo, vás pobaví!

Ayan Zhademov je skvělý student, dobrý přítel, ale bohužel ošklivá ženská. A právě to mu zlomilo vaz, když se snažil udělat přijímací zkoušky na vysokou školu místo své přítelkyně.

Zmiňovaný kazašský student chtěl pomoci své přítelkyni, která kvůli velké nervozitě neudělala první kolo přijímacích testů na vysokou školu. Rozhodl se tedy, že půjde ke zkoušce místo ní. Oblékl se do jejího oblečení, nasadil černou paruku a nechal se namalovat. Jelikož on sám byl premiantem a na vysněnou školu své přítelkyně se dostal již před dvěma lety, byl přesvědčen, že to zvládne.

Přestože první profesor při testech nezjistil nic podezřelého, komisař dohlížející na studenty si jeho identitou tak jistý nebyl. Údajně polemizoval nad pravou identitou mladé dívky, protože se mu zdála mnohem ošklivější než mladá žena zvěčněná na identifikačním dokladu. Právě to byl také důvod, proč požádal Ayana Zhademova, aby po ukončení testu zůstal v učebně.

Bylo mi to hned divné, zvláštně mluvil. Snažil se mít vysoký hlas a choval se nervózně. Myslel jsem si, že to je nějaká neatraktivní žena, nenapadlo by mě, že je to muž.“

Zhademov se ke svému činu přiznal a dostal pokutu v hodnotě 42 000 Kč. Když se o jeho činu dozvěděli studenti a především pak studentky, místo kritiky ho začali obdivovat za jeho nesobecký a romantický čin. „Moc bych si přála, aby můj přítel udělal to samé,“ řekla Dariga Nesterova.

Goga Korzhova dodala: „Byl to hloupý nápad, ale láska vás někdy nutí dělat věci, které nedávají smysl. Je to skutečně romantické.“

Do toho všeho se místní podnikatel rozhodl, že pokutu za podvod zaplatí. „Je to sice hloupé, ale obdivuji jeho odvahu, je to hrdina. Proto jsem se rozhodl, že to za něj zaplatím.“ Řekl neznámý muž.


Přečtěte si také