Extrém

19. srpna 2015 16:44

redakce Prima Lajk

KONEC NEVĚR? Největší seznamku pro záletníky napadli hackeři a zveřejnili 33 milionů hříšníků!

Nejznámější seznamka pro lidi, co chtějí podvádět své partnery, je v troskách. Hackeři uveřejnili kompletní údaje o jejích uživatelích.

Chlubili se tím, jak jsou stoprocentně diskrétní a že jsou nejuznávanějším jménem v oblasti nevěry. Už nejsou. Všechny údaje o uživatelích seznamky Ashley Madison zveřejnili hackeři na internet. Připomínáme, že seznamka úspěšně působí i v Česku, takže i u nás bude mít jistě mnoho partnerů a partnerek co vysvětlovat.

Počítačoví piráti se k údajům dostali během července a hrozili, že pokud Ashley Madison neukončí činnost, zveřejní veškeré osobní i platební údaje o nevěrnících. Nebyli vyslyšení a tak teď přes .onion web poslali kompletní impozantní 10GB balík informací. Jak je vidět, nevěrníků mezi námi je opravdu hodně. Konkrétně jde o 33 milionů zveřejněných účtů.

Uživatelé se uspokojovali tím, že neposkytli jméno, jenže řadu z nich lze jednoduše dohledat podle čísel platebních karet. Teď jim hrozí řada následků – vyloupení konta, krádež identity nebo vydírání.

Nemile překvapení jsou taky ti, kteří si v minulosti zaplatili 19 dolarů za smazání dat. Ashley Madison totiž žádná data nesmazala, jen je schovala a vydělala.

Co vy, fandíte hackerům, nebo si takovou ránu a zásah do soukromí nezaslouží ani nevěrníci a firma, která na nich vydělává?

Sdílejte článek
Štítky nevěra Hacker seznamka vydírání hacker Česko

Přečtěte si také