Extrém

16. srpna 2015 08:00

Lenka Zajícová

Zde jsou tipy, jak poznat, že je kluk nevěrný

Pár tipů, jak přijdete na to, zda váš milý začal leštit cizí nárazníky.

Intuice

Ruku na srdce, každá z nás ví, zda je žárlivka, nebo ne. Pokud sklony k žárlivosti máte, je možné, že máte doma hodného kluka, kterého však vaše žárlivost dohání k šílenství a společný vztah pomalu ale jistě zabíjíte. Pokud se mezi žárlivky neřadíte, ale najednou máte pocit, že se stáváte součástí milostného mnohoúhelníku, důvěřujte své intuici a začněte si všímat i ostatních detailů vašeho vztahu.

Na poslední chvíli mění plány

Měli jste jít do kina, ale on to na poslední chvíli zrušil, protože jeho nejlepší kamarád slaví narozeniny, na které nejste pozvaná. Ok, to, že na narozeniny svého kamaráda zapomněl, je alarmující, je totiž velká šance, že „kamarád“ slaví narozeniny každý rok ve stejnou dobu. Určitě si kluci o „pivku“ řekli před tím. Takže buďte ostražitá.

Nedostupnost

V minulosti jste věděla o každém jeho kroku, když jste mu zavolala, tak byl vždy na příjmu. Nyní je to jiné. Odepisuje na zprávy až po několika hodinách a často je nedostupný. Když se ho pak zeptáte, co dělal, odpoví stroze, aniž by mluvil o detailech. Buď jste stíhačka, nebo je on nevěrník.

Méně sexu

Pokud jste nečekaně zaznamenala úpadek sexuálního chtíče u vašeho partnera, může to být lehce alarmující, ale není to důvod k panice. Berte v potaz například tropická vedra, při kterých spousta lidí nemá na sex ani pomyšlení. Pokud se ale před partnerem svlečete a on by vás nejraději ihned zase oblékl, možná brousí kosu někde jinde. Než však začnete šátrat po nábojích do Taurusu, myslete i na to, že sexuální chtíč je často ovlivněn třeba stresem z práce nebo osobními problémy. Nebo také tím, že jste v poslední době obohatila vaši postavu o pár tukových prstenců.

Telefon

Pokud vyloženě nečeká na nějakou zprávu, telefonát nebo MMSku, není třeba, aby měl svůj telefon neustále u sebe. Takže když si ho bere pravidelně do koupelny, na WC a v noci ho má na nočním stolku otočený displejem dolů nebo třeba v leteckém modu, něco není ok. Netvrdíme, že musí zaručeně opilovávat půlku kanceláře, ale je velká pravděpodobnost, že před vámi skrývá něco, co nechce, abyste věděla. A ne, ve svém volném čase určitě nesurfuje po stránkách klenotnictví, aby vám vybral ten nejkrásnější prstýnek.

Změna

Pokud muž začal o sebe najednou více dbát, je to jen dobře. Pokud však začal chodit do fitka, tupíruje si vlasy s telefonem v ruce, nespí s vámi a po návratu z tělocvičny jeho tričko nejeví známky potu a jeho trenky voní po spermatu, přestěhujte se do hangáru. Vaše parohy se do klasického bytu těžko vejdou.

Co určitě nedělejte!!!

Pokud si nejste na 100 % jistá tím, že zahnul, nelezte mu do počítače ani do telefonu. Neměla byste to dělat nikdy. Určitě pak ne proto, abyste si ověřila, že jste to jen vy, s kým sdílí tělesné tekutiny.

Proč to nemáte dělat? Protože tam VŽDYCKY najdete něco, co si můžete vyložit úplně jinak. Uvědomte si, co by mohl najít u vás. Každá nevinná zpráva od kolegy z práce, spolužáka z gymplu nebo kohokoliv jiného totiž automaticky dostane sexuální podtext. A pokud vám nevěrný váš přítel není a vy mu vyčtete, proč ve čtvrtek večer odpovídal Petře K. na banální dotaz se smějícím se emoji, v jeho očích klesnete na dno a ztratíte veškerou jeho důvěru. A bez důvěry nemůže žádný vztah fungovat. Takže ruce pryč. Pokud vás pálí prsty a vy to chcete vědět, musíte si být jista, že tím krokem váš vztah skončí. Jste na to připravena?

Sdílejte článek
Štítky telefon narozeniny žárlivost

Přečtěte si také