Extrém

16. května 2015 12:00

Lucie Průchová

Krása, nebo hnus? Seznamte se s XXL modelkou, která fotí pro přední modelingové agentury!

Tess Holliday je původem z Mississippi, měří 165 centimetrů a váží 118 kilogramů, přesto se živí jako modelka a fotí pro různé módní časopisy a značky.

Začátky ale nebyly jednoduché. Modelka zažila roky plné posměchu a odmítání, ale vyplatilo se! Teď všem ukázala, že „kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp“!

„Myslím, že je potřeba, aby si lidé uvědomili, že i když se dostanete přes velikost 16, máte stále sex-appeal, dokonce hodně sex-appealu,“ říká modelka Tess Holliday s konfekční velikostí 22.

Modelka velikosti XXL dokázala všem, kteří ji kritizovali, když se chtěla dostat do světa módy, a posmívali se její postavě, že to prostě jde. Podepsala totiž smlouvu s italským Vogue a je z ní dnes jedna z nejlepších modelek nadměrných velikostí ve světě.

I v osobním životě se jí vede dobře. Žije s australským podnikatelem Nickem Hollidayem, nedávno se za něj dokonce provdala. Mají spolu devítiletého syna, a jak se zdá, taky velmi aktivní milostný život.

„Myslím si, že nejdůležitější je mít krásný vztah a žít svůj život naplno, prostě se bavit a užívat si. Lidé automaticky předpokládají, že ostatní, kteří jsou tlustí, žijí ubohé, nudné, depresivní životy, ale tak to není,“ říká Tess.

„Doufám, že budu žít stále tento krásný život se svým manželem a budeme mít ještě další děti – moje budoucnost září v jasných barvách.“

Na závěr Tess dodává: „Neměla jsem jednoduchý život a někteří lidé nikdy nepochopí mé úsilí prosadit se v módním světě. Ale já bych jim ráda touto cestou řekla, že by se neměli vzdávat svého snu a neměli by nikdy přestat dělat to, co chtějí. Stálo mě to hodně pokoření, ale je to krásný pocit, když víte, že díky své práci, která vás ještě ke všemu baví, můžete každý měsíc bez problémů zaplatit nájem, koupit si, co potřebujete, a platit své účty."

Sdílejte článek
Štítky fotografování Mississippi Vogue modelky XXL Tess Hollidayová sexappeal Nick Holliday

Přečtěte si také