Extrém

12. dubna 2017 13:58

redakce Prima Lajk

Krásná blogerka ukázala, jak skutečně vypadá tělo po porodu. Stala se díky tomu hrdinkou internetu!

Bála se velké porce kritiky, místo toho ji za její odvahu všichni chválí.

Porod je jeden z nejvýznamnějších okamžiků v životě ženy. Spousta z nich má ale kromě mateřských povinností poté velké problémy smířit se s tím, jak po porodu vypadá jejich tělo. Moderní doba totiž ukazuje v médiích zejména sexy modelky a herečky, které se jen pár týdnů po porodu chlubí na internetu štíhlou a vysportovanou postavou.

Australská blogerka a dvojnásobná matka Olivia White však měla tohoto šíleného trendu dost a rozhodla se lidem ukázat, že skutečnost není u většiny žen opravdu tak dokonalá.

Na svém Instagramu House of White proto zveřejnila své polonahé fotky, na nichž ukázala, jak ženské tělo po porodu opravdu vypadá. „Oteklý obličej, velká ňadra plná mléka, široké boky, břicho poseté striemi. To je realita. Tak vypadá moje tělo po porodu. A víte co? Mně je to jedno!,“ napsala žena na svém profilu. Chce tak ostatním ukázat, že na těchto věcech není vůbec nic špatného a ženy by se za své tělo neměly stydět. A rozhodně by se měly podle ní přestat stresovat tím, že vypadají jinak, než před porodem.

„Nejsem už tatáž osoba jako předtím, když jsem neměla děti. Tak proč bych měla chtít, aby mé tělo odráželo něco a někoho, kým už nejsem?“ vysvětluje Olivia. Trend, který je často viděn v médiích, se jí proto vůbec nelíbí. Nesouhlasí s tím, že je ženám po porodu takřka vštěpován do hlavy jakýsi ideál krásy podle slavných modelek. Ne každý má ale podle ní čas hned po porodu držet diety a chodit do posilovny.

Olivia White se obávala, že své upřímné fotky a slova sklidí spíše kritiku, naštěstí se ale dočkala pravého opaku. Australanka se dočkala tisíců pochvalných reakcí a mnohými ženami je považována takřka za hrdinku, která se nebojí říci pravdu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také