Extrém

26. září 2016 15:34

Tereza Javorová

KRUTÁ PRAVDA: Pokud uvidíte někoho s tímto piercingem v uchu, neodsuzujte ho! Ve skutečnosti je vážně nemocný...

Tahle souvislost by vás možná vůbec ani nenapadla. Ale piercing uvnitř ucha ještě nemusí znamenat, že jeho nositel nemá vkus. Ve skutečnosti je nemocný a probodnuté ucho mu pomáhá! Jak to?

Móda piercingů už (naštěstí) docela pominula a na ulici moc propíchaných lidí nepotkáte (kromě Palmovky nebo Václavského náměstí, ale to je jiný příběh). Náušnice se sice nosí běžně jako ponožky a holky mají občas ještě piercing v pupíku, ale propichování jazyka, nosu, bradavek a kdovíjakých míst na těle už tak in není.

Když proto potkáte někoho, kdo má piercing uvnitř ucha, ještě ho neodsuzujte jako zastydlého zoufalce, co se snaží honit módu minulé dekády. Tento člověk je ve skutečnosti nemocný a propíchnuté ucho mu pomáhá od bolesti!

Je známo, že na uších jsou důležité akupunkturní body a uši jsou celkově velmi citlivou (a erotogenní) zónou. A právě toho využívají odborníci na akupunkturu, kteří piercingem léčí své pacienty s chronickou migrénou! Takoví lidé nemohou spát, mluvit s lidmi, smát se a okolní svět jim připadá nesnesitelný. Propíchnutí správného bodu v uchu jim ale migrénu prokazatelně zmírňuje a v některých případech i odstraňuje! Pokud i vy patříte mezi nešťastníky, kterým dokáže hlava třeštit třeba celý den, vyhledejte odborníka a zkuste tuto šetrnou, přitom velmi účinnou metodu.

♥♥♥

Jaké jsou nejextrémnější piercingy na světě? Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také