Kvůli nadváze se nevešla do dveří. Během pouhého roku se však změnila v tuhle sexy modelku!

Svými přebytečnými kily všechny děsila, nyní se o ní modelingové agentury doslova perou!

Osmadvacetiletá Britka Katie Garner o své tělo nikdy příliš nepečovala. Už od puberty bojovala s nadváhou, kvůli které se stala terčem kruté šikany a měla prakticky nulovou sebedůvěru. Žena se několikrát snažila zhubnout pomocí diet, vždy se ale po čase vrátila k nezdravé a nepravidelné stravě. Situace pak došla tak daleko, že na počátku loňského roku vážila přes 160 kilogramů a hrozily jí zdravotní potíže.

Jenže právě tehdy se všechno změnilo. Po smrti svého milovaného dědečka si řekla, že musí s nadváhou a se svým zdravým začít něco dělat. Žena šla neskutečným způsobem do sebe a během jednoho roku zhubla přes 80 kilogramů! Jak se jí to povedlo? Kromě nutného cvičení začala zejména pravidelně jíst. Do svého jídelníčku tak přidala i snídani, kterou do té doby prakticky nedodržovala. Nezdravou stravu pak vystřídaly zejména ovoce s zeleninou, jež do té doby prakticky nejedla, a samozřejmě i další zdravá jídla.

Výsledek je pak opravdu obdivuhodný. Katie se pak během 13 měsíců proměnila v neuvěřitelnou kočku, kterou známí nepoznávají. Díky půvabnému zevnějšku se pak stává vycházející modelkou, o niíž se perou přední britské modelingové agentury. A to hodlá Katie, aktuálně vážící necelých 80 kilogramů, i nadále hubnout. Tomu se říká příběh jak z pohádky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také