Extrém

13. června 2016 11:45

Tereza Javorová

LAST MINUTE DIETA: Jak vypadat za 2 týdny skvěle v bikinách? Stačí dělat tyhle jednoduché triky!

Léto už je tady a co nevidět budete balit kufry na dovolenou. Jak se ale vyhnout depresi, jakmile budete vybírat plavky, které si s sebou vezmete? Následující dva týdny dodržujte tyhle triky a v bikinách budete vypadat skvěle!

1. Sport – Pokud jste doteď cvičení odkládala, tak je nejvyšší čas obout tenisky a běžet mu naproti. Samozřejmě se z vás během dvou týdnů nestane olympionik, ale pokud budete sportovat každý den, výsledky uvidíte už po pár dnech! Nejefektivnější je střídat běh s posilováním, aby svaly byly pěkně vidět. Jeden den v týdnu si dejte odpočinek a strečink. Začne vás to bavit!

2. Co nejméně sacharidů – Pokud vysadíte sacharidy, tělo se jako zázrakem zeštíhlí a vyrýsuje. Absolutně vynechejte veškeré jednoduché cukry a na minimum omezte přílohy. Ty nahrazujte čerstvou zeleninou. Chuť na sladké pak zažeňte ovocem. Opravdu to funguje!

3. Co nejvíce bílkovin – Svaly ale potřebují výživu, zvlášť pokud jsou namáhány sportem. Zvyšte příjem bílkovin, tedy jezte více libového masa, mléčných (neslazených) výrobků a ryb. Nebojte se, neztloustnete po tom a budete mít sílu a energii jako býk.

4. Voda, voda, voda! – Tělo pořádně hydratujte, aby mohly odcházet škodliviny pryč. Navíc vás nebudete tolik honit hlad a mlsná, pleť budete mít zářivější a pružnější... Zkrátka vypijte alespoň 2–3 litry čisté vody denně!

5. Úsměv – Pamatujte, že nejvíce vám to sluší, když se usmíváte. Přestaňte se stresovat tím, že nemáte postavu modelky, žijte zdravě a dívejte se na svět s nadhledem a úsměvem. Jedině tak si zaslouženou dovolenou pořádně užijete! Mějte fajn léto ♥


Přečtěte si také