Extrém

26. června 2017 12:01

redakce Prima Lajk

Modelka se brutálně pomstila týpkovi, co jí poslal fotku svého penisu. Přeposlala ji jeho mámě!

Čeho je moc, toho je příliš. Tahle modelka už měla nevyžádaných fotek penisů plné zuby, a tak se rozhodla, že vezme věci do vlastních rukou.

Představte si následující scénář. Mladý muž začne chatovat s neznámou ženou. Konverzace probíhá zdánlivě dobře, žena posílá usmívající se emotikony a muže pomalu ale jistě naplňuje optimismus. V tu chvíli se rozhodne zkusit své štěstí a pošle ženě fotku. Na fotce však není jeho tvář, ne, místo toho zvolil jinou část těla.

Tzv. „dick pics“ nejsou na internetu nic nového, ve světě randících aplikací jako Tinder se ale začínají případy dívek, které jsou obtěžovány nevyžádanými fotkami penisů, čím dál tím zvyšovat. A to je problém.

21letá modelka spodního prádla Rebecca McGregor teď však řekla hlasité „NE“. Když jí neznámý kluk po stručné konverzaci poslal další takovou fotku, rozhodla se, že si na sociálních sítích vyhledá jeho matku a celou konverzaci jí přepošle. Pokud se totiž má dotyčný mladík před někým zastydět, je to definitivně jeho vlastní máma! My to Rebecce každopádně nemáme vůbec za zlé, popravdě, líp už asi ani zareagovat nemohla. Čeho je moc, toho je zkrátka příliš.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa muž matka fotka Penis Tinder pomsta modelky randění

Přečtěte si také