reklama

reklama

Cožeeee?

Muž požádal o rozvod. Důvod proč chce opustit svoji ženu vás zaručeně pobaví

lenizajicova. Publikováno: 06.09.2014
Indická média zveřejnila příběh muže, který už nemohl vystát svoji mladou ženu. Novomanželka byla prý příliš tvrdohlavá a především sexuchtivá!

reklama

Muž byl prý nucen jíst přírodní medikamenty podporující chuť k sexu a když se žena dožadovala již po osmé intimního styku, znechucený manžel pořádal o pomoc rozvodového právníka. Zde je přehled dalších stejně vtipných důvodů, proč se lidé rozhodli rozvázat slib manželský.

Nejmenovaná Němka tolerovala manželovu lásku pro pořádek skoro 15 let, ale když v jejich společném domě zboural zeď, protože byla příliš špinavá, bylo s láskou amen.

Další nejmenovaná žena se vdala, když jí bylo 30, svému muži však řekla, že je jí jen 25. Když to muž ujistil, manželství ukončil.

V roce 2008 pořádala jedna žena o rozvod poté, co zjistila, že její drahá polovička si 6 let nasazuje na penis gumovou protézu, která opticky dodává 5 cm k dobru.

  99 letý Ital požádal o rozvod poté, co zjistil, že jeho žena mu byla před 60 lety nevěrná. Zjistil to díky schovaným dopisům, které si žena schovala, ale zapomněla kam. Manžel je našel a nevěru nedokázal odpustit.

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Ajaj! Tak dlouho se na svatbu připravovali, a teď neplatí?

Hurá, Pitt je pořád svobodný!?

Zřejmě mu voněla avivíž...

Cože sežral? Neuhodnete, co našli američtí veterináři v žaludku vlkodava...

Jíst před mužem je prý neženské

Žena podivínka? Před svým partnerem nejím! Proč?

reklama