reklama

reklama

Jíst před mužem je prý neženské

Žena podivínka? Před svým partnerem nejím! Proč?

tanasab. Publikováno: 08.09.2014
Kdyby tento názor zastávala jedna žena, byla by za podivínku. Tři už je číslo vyšší, navíc s nimi souhlasí i jejich partneři. O co se jedná? Za co se vlastně ženy stydí?

reklama

Abi Steel, Melanie Carson a Ali Ogilvie si myslí, že jíst před svými partnery není ženské, a tak se tomu snaží vyhnout! Abi s Ali se to daří na stoprocent, Melanie občas před svým mužem jí, ale jen opravdu malé porce!

„Rozhodla jsem se snížit počet setkání, při kterém jíme společně. Je to prostě tak nepřitažlivé, když váš muž vidí, jak jíte,“ nechala se Abi slyšet. A co víc! Manžel Tristan s jejím názorem souhlasí! „Je vidět, že jí záleží na tom, jak se přede mnou chová. To mnoho žen již neřeší. Vím, že kdybych ji viděl přežvykovat, už by pro mě nebyla atraktivní,“ svěřil se Abiin manžel Tristan.

„A já chci, abych byla pro svého muže vždy atraktivní a žvýkat před ním je ta poslední věc, která to zajistí.“ Největší problém je podle ní při konzumaci cereálií. „Ten hluk, když cereálie chroupete, je prostě nesnesitelný. A jíst kukuřici? To je ještě horší! Jíst ji prsty, to je prostě naprosto neatraktivní,“ dodala žena, která žije v Newbury nedaleko Londýna.

Mohlo by vás zajímat:

Melanie jako anděl.

Neobvyklá modelka boří mýty módního světa!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

To budete koukat! Jak vypadají topmodelky na polaroidech z prvních castingů

Před zákrokem si lékař vše řádně namaloval

Chci vypadat jako dřív. Válečný veterán toužil po nových…


reklama