návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Neobvyklá modelka boří mýty módního světa!

Bývalá módní editorka Elisa Gookind a její dcera chtěly změnit módní průmysl. Nafotily snímky, které nazvaly „What´s Underneath“ (Co je pod povrchem) a hlavně díky Melanie Gaydos okouzlily svět!
Vydáno: 06.09.2014
Melanie jako anděl.
Autor: twitter Melanie jako anděl.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Melanie se totiž narodila s vrozenou genetickou vadou, která se nazývá ektodermální dysplazie. Ta způsobuje nejrůznější abnormality ve vývoji struktury kůže, vlasů, nehtů, zubů a také absencí potních žláz. Někdy jí také lidé říkají upíří nemoc.

Melanie se ale nestydí a proto se také stala neobvyklou modelkou, která se zapojila právě do focení snímků do „What´s Undeneath“. „Myslím, že si lidé myslí, že jsem fakt divná,“ přiznala sama Melanie. „Hodně lidí v módním průmyslu si myslí, že to je nějaký trik. Je to opravdu těžké,“ dodala ještě.

Na snímcích se objevuje jako anděl, má na sobě princeznovské šaty, i když ne v pravém slova smyslu nebo se promění na úl se včelami. Jak to vypadá? Podívat se můžete sami!

 Mohlo by vás zajímat:

Z Hazel se stala kočka a kluky musí odhánět.

To je kočka, co? Neuvěříte, co musela udělat kvůli ztrátě panenství!

Ledová výzva, při které šlo o život!

Další ledová výzva…A tentokrát šlo o život!

Před zákrokem si lékař vše řádně namaloval

Chci vypadat jako dřív. Válečný veterán toužil po nových…


Článek je zařazen v: průmysl