Muž zachránil ženu před smrtí díky tomu, že hrál Pokémon GO. Musel kvůli tomu…

Největší herní fenomén dneška nedokáže pouze zvednout lenochy z gauče, ale může také zachránit lidské životy.

Neuvěřitelný příběh se stal Angličanovi Antony Pointonovi, který se vydal na procházku do místní přírodní rezervace. Sem zamířil s jediným účelem, zahrát si slavnou hru Pokémon GO a ulovit zde nejlépe toho nejvzácnějšího Pokémona. Jenže místo toho nalezl v opuštěné přírodě něco jiného. V dálce totiž při svém lovení v dálce uviděl opuštěného psa. Ten k němu ihned běžel a hlasitě kňoural.

Anthony ihned pochopil, že je něco v nepořádku a psa následoval. Ten ho dovedl ke své šedesátileté paničce, která spadla do obrovské hloubky z úzké stezky. Byla zraněná a navíc musela přidržovat svého druhého psa, jemuž hrozil pád do místní bažiny. Ženě se sice povedlo dovolat záchrance, přivolaná helikoptéra ji ovšem v přírodním terénu a hluboké díře nedokázala najít. Muž se samozřejmě rozhodl paní pomoci a musel ihned najít helikoptéru. Když ho záchranáři uviděli, on je navedl až k o život bojující ženě.

Ta se tak konečně dočkala záchrany a o pár dní později byla v pořádku. Svému zachránci pak napsala dojemnou zprávu, ve které mu děkovala. Nebýt toho, že Anthony v té době hrál poblíž známou hru, těžko říct, kdy by ji záchranáři našli. Žena tak může vděčit nejen jemu, ale svým způsobem i současnému hernímu hitu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také